Call of Duty: Modern Warfare III (2023), Activision, Potvrzeno, Modern Warfare III vyjde i na old-genu

Potvrzeno, Modern Warfare III vyjde i na old-genu

Informace byly na všech místech aktualizovány. Beta zřejmě začne dřív na PlayStationu

Zdroj: Activision
14. 8. 2023
Název: Call of Duty: Modern Warfare III (2023) Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 10. 11. 2023 Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2023

Koncem minulého týdne se spekulovalo nad tím, zda chystané Call of Duty: Modern Warfare III dorazí také na předchozí generaci konzolí. Youtuber s přezdívkou TheGamingRevolution poukázal na to, že v databázi Xbox Storu je u hry uvedena možnost pořídit si hru vedle PC pouze pro Xbox Series. To naznačovalo, že Activision udělal za minulou generací tlustou čáru, ale hráči si nebyli jistí, protože Sony naproti tomu vysílala signály pod trailerem na YouTube, že hra vyjde i na PlayStationu 4. Teď už máme jasno díky zprávě magazínu IGN, kterému Activision potvrdil, že se přechod výlučně na novou generaci stále ještě nekoná.

V první řadě poukazuje IGN na to, že došlo na úpravu údajů v databázi Xbox Storu, kde se mezi cílovými platformami objevil také Xbox One. Pak ale redakce dodává, že má informaci nezávisle potvrzenou a všechna dříve komunikovaná data se týkají obvyklého vějíře herních systémů. Připomínáme, že 17. srpna proběhne speciální událost ve Warzone, na níž naváže podrobné představení letošní hry, která poté dorazí do obchodů 10. listopadu. Ještě před tím nás ale čeká možnost vyzkoušet si titul v předstihu v rámci betaverzí, o nichž už před časem mluvil insider Tom Henderson.

Activision zatím oficiálně tyto informace nezveřejnil, došlo však k předčasnému vyzrazení skrze trailer na YouTube, který sdílela arabská Sony. Jak si všimnul insider CharlieIntel, beta proběhne a bez ohledu na to, že se Activision zřejmě stane majetkem Microsoftu, opět se jí mají dříve dočkat hráči na PlayStationu. Podle strojově přeložené závěrečné obrazovky z traileru je zjevné, že beta bude dostupná „na PlayStationu nejméně pět dní před tím, než vyjde na ostatních platformách,“ s tím, že klíčem pro vstup má být předobjednávka. Nepochybujeme o tom, že posléze proběhnout i otevřená kola betatestů, což je jen další obvyklý proces opakující se už několik let.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru