Kingdom Come: Deliverance II, Deep Silver, Plaion, Dabing Henryho v Kingdom Come: Deliverance II byl dokončen

Dabing Henryho v Kingdom Come II byl dokončen

Herec Tom McKay namluvil poslední repliky. Anglický Jindra si vyžádal 500 hodin nahrávání

Zdroj: Warhorse / koláž, Vortex
12. 5. 2024

Od oznámení Kingdom Come: Deliverance II ještě stále neuběhl ani měsíc, ale vzhledem k plánovanému vydání ještě v letošním roce není divu, že se postupně dozvídáme další střípky informací. Ačkoli přesné datum neznáme, vývojáři ze studia Warhorse pokračují v cestě k vydání. Dalším důležitým milníkem v rámci této výpravy je nahrání posledních replik Jindřicha ze Skalice, jehož ztvárňuje herec Tom McKay. Ten se pochlubil poslední fotkou ze studia a doplňujícími statistikami, později dokončení nahrávání potvrdilo i samo Warhorse a přidalo pár fotek k dobru.

Tom McKay se postavy Jindry ujal stejně jako v prvním díle se vším všudy, nešlo tedy jen o dabing. Ačkoli velkou část své role v Kingdom Come: Deliverance II již odehrál celým svým tělem, stále zbývalo množství dalších replik, reakcí a nejrůznějších dialogů, kvůli nimž usedl za mikrofon v nahrávacím studiu. „Tento týden jsem dokončil namlouvání Jindry pro KCD2,“ svěřil se McKay v příspěvku na Instagramu. Jak vypočítal, pro něj šlo o 127 nahrávacích sekvencí o celkové délce 508 nahrávacích hodin, což opravdu není málo. Rozsah hry má být oproti prvnímu dílu větší, tudíž se dá očekávat, že  z tohoto nahrávání vzejde mnohem více replik.

Na závěr McKay doplnil, že se všichni nemohou dočkat, až se o celou hru podělí. Na Twitteru Warhorse Studios se posléze objevila hned čtveřice fotek, jedna identická s tou z McKayova příspěvku, další fotka pak zachycuje herce přímo v akci za mikrofonem a na třetí je i pohled do režie. To celé završuje společná fotka s tvůrci a vývojáři, na níž evidentně panuje uvolněná nálada. Tom McKay už dříve sdílel fotografie ze studia, samozřejmě až po samotném oznámení hry.

Ještě aktivnější je na sociálních sítích a mezi fanoušky hry představitel Jana Ptáčka Luke Dale, který mimo jiné sdílel fotografie z natáčení oznamovacího videa. Nebyli však sami, jelikož pár dní po představení hry sdílel fotku z nahrávacího studia i sám Dan Vávra. Řada českých a slovenských hráčů by nicméně možná více ocenila nějaké informace ohledně dabingu českého – o tom zatím z oficiálních míst nic nepadlo, vynecháme-li jeho potvrzení. My však již víme, že minimálně český Jindra bude mít jiný hlas.

Více informací o Kingdom Come: Deliverance II naleznete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

14

Napsat komentář

Další články
Nahoru