Redakce

Vortex je magazín zasvěcený videoherní kultuře, který se specializuje na obsah s přidanou hodnotou. Jde o herní médium nové generace zaměřené na rozhovory, osobnosti, profily, témata, historii a původní materiály, za nímž stojí tým zkušených autorů s bohatou historií a výraznými názory. Vlajkovou lodí Vortexu a současně původním projektem je stejnojmenný vidcast, který vychází od září 2017.

Jiří Bigas

Zajímají mě hry, moderní technologie, film, hudba, literatura, historie a východní Asie. Na přelomu tisíciletí jsem začal psát o hrách a zatím jsem s tím nepřestal.

Články a videa | Twitter

Zdeněk Princ

O hry jsem se začal zajímat v době, kdy jsem vlastnil Commodore PC20 a ptal se rodičů, co přesně je na disketě s nápisem "Die Kurven". Pak už to šlo ráz na ráz a ke hrám jsem v průběhu let přidal všechno, co dělá nerda nerdem. A taky vařím, ano!

Články a videa | Twitter | Twitch

Petr Strecker

Full-time nerd se silným emočním vztahem ke hrám, autům a jídlu!

Články a videa | Twitter

Honza Konfršt

Zapálený hráč, náročný čtenář a obdivovatel kvalitní kinematografie. Jen toho času na všechnu tu legraci by mohlo být více!

Články a videa | Twitter

Tomáš Krajča

Od 90. let a zlaté éry DOSu nadšený hráč především strategických her, řadu let herní novinář v nejrůznějších médiích a v současnosti profesionální trenér badmintonu.

Články a videa | Twitter

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím