Arcane (seriál League of Legends), Druhá série Arcane dorazí ke konci roku 2024

Druhá série Arcane dorazí ke konci roku 2024

Pokračování úspěšného seriálu ze světa League of Legends se ohlásilo krátkým teaserem

Zdroj: Riot
12. 11. 2023
Název: Arcane (seriál League of Legends) Datum vydání: 6. 11. 2021

První série animovaného seriálu Arcane vtrhla na Netflix v roce 2021 a vysloužila si pozornost nejen od fanoušků League of Legends. Příběh sester Jinx a Vi a některých dalších postav známých ze hry zaujal a na streamovací službě se stal hitem, zároveň byl dalším důkazem, že adaptace videoher či další rozšíření světa mohou fungovat. Navíc si dokonce vysloužil i ocenění Emmy. Není tedy divu, že byl seriál obnoven pro další sérii, po níž se však diváci a fanoušci už delší dobu shánějí. Mnozí doufali v letošní uvedení, ale nakonec se dočkáme až příští rok, konkrétně v listopadu.

Seriál byl poprvé uveden 6. listopadu 2021, což znamená, že se s druhou sérií vrátí po třech letech. Vydání bylo oznámeno v rámci prezentace Geeked Week 2023, na níž se dočkal oznámení mimo jiné i nový anime film ze světa Zaklínače. Oznámení doprovodil krátký teaser, zatím byl však Netflix i společně s tvůrci na informace spíše skoupý. Děj druhé série nepřekvapivě naváže na konec té první, čili nás čeká pokračování velkého konfliktu. První série představila i několik dalších hrdinů, například Caitlyn nebo Heimerdinger, jak tomu bude v případě série druhé a zdá se setkáme i s dalšími, to v tuto chvíli není známo. Na pokračování opět pracují tvůrci Christian Linke a Alex Yee a francouzské animační studio Fortiche, to vše samozřejmě přímo ve spolupráci s Riot Games, na produkci se budou dále podílet Marc Merrill, Brandon Beck, Jane Chung a Thomas Vu.

Nelze tedy říct, že by druhá série byla vyloženě za rohem, konečně však alespoň víme, kdy ji můžeme vyhlížet. Čekání do listopadu 2024 bude pro fanoušky nepochybně dlouhé, ale doufejme, že to bude i napodruhé stát za to.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru