DayZ, Bohemia Interactive, Bohemia Interactive oznamují rozšíření Frostline pro DayZ

Bohemka oznamuje rozšíření Frostline pro DayZ

Vypravíme se na nové mrazivé souostroví Sakhal o rozloze víc než 80 kilometrů čtverečních

Zdroj: Bohemia Interactive
9. 5. 2024
Název: DayZ Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: , , Datum vydání: 13. 12. 2018

Vývojáři z českého studia Bohemia Interactive oznámili, že hra DayZ se dočká druhého rozšíření s podtitulem Frostline. Novinka se již letos na podzim pokusí významně změnit způsob, jakým se hráči budou vyrovnávat se zdejším nehostinným světem. Vypravíme se na mrazivé souostroví Sakhal a nový obsah má opět posunout dovednosti hráčů až na samou hranici jejich možností.

Autoři lákají na zimní říši divů, která bude plná nových možností, ale také nebezpečí. Čeká nás prostor o rozloze víc než 80 kilometrů čtverečních. V zimní krajině objevíme husté lesy, zamrzlá jezera, pohoří, ale budou tu i stopy sopečné činnosti. Rozšíření má přijít s novou dynamikou přežití a vývojáři radí hráčům, aby dobře hospodařili s teplem i přírodními zdroji. Potravu si musíme obstarat za pomoci lovu. Nebo vyzkoušet vylepšené rybaření.

I tady ale budeme zkoumat nové stavby v místě, kde se zastavil čas. Narazíme na nové druhy volně žijících živočichů, kteří se přizpůsobili chladu. Samozřejmostí je šatník plný nového oblečení se zimní tematikou. Bohemka slibuje, že nové mrazivé rozšíření přinese svěží a pohlcující zážitek veteránům i nováčkům. Má nabídnout dosud nejnáročnější boj o přežití.

DayZ Frostline vyjde letos na podzim.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru