Broken Sword – Parzival’s Stone, Revolution Software, Tituly ze série Broken Sword vyjdou později

Tituly ze série Broken Sword vyjdou později

Vylepšený Shadow of the Templars: Reforged jen o pár měsíců. Parzival's Stone až příští rok

Zdroj: Revolution Software
9. 5. 2024

Autor série Broken Sword Charles Cecil v rozhovoru pro australský magazín WellPlayed uvedl, že dva chystané projekty studia Revolution Software dorazí později, než tým plánoval. Týká se to her Broken Sword – Parzival’s Stone a vylepšené verze Broken Sword – Shadow of the Templars: Reforged.

Začněme nejprve regulérním pokračováním. Šestý díl s podtitulem Parzival’s Stone byl odložen. Původně měl vyjít ještě letos, ale dočkáme se jej nejdříve příští rok. “Jsme malý tým. … Máme opravdu zkušený malý tým a je radost s ním pracovat. Ale protože jsme malí, věnujeme v tuto chvíli většinu našich zdrojů a času prvnímu dílu Broken Sword a nikoli šestce,” uvedl Charles Cecil v rozhovoru pro WellPlayed. Broken Sword – Parzival’s Stone byl oznámen loni v srpnu při příležitosti Gamecomu. Půjde o pokračování po dlouhých letech. Více informací najdete v našem starším článku.

Broken Sword – Shadow Of The Templars: Reforged měl vyjít letos v červnu. Původně dokonce už začátkem tohoto roku. Cecil uvedl, že jsou velmi blízko dokončení, hra je skoro hotová. Ale titul je třeba dál ladit. Od vydání teď podle něj autory nedělí měsíc, ale přibližně dva až tři měsíce. Původní verze vyšla v roce 1996. Vylepšená verze láká na upgradovanou grafiku až v rozlišení 4K i vylepšený zvuk.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru