Call of Duty: Modern Warfare III (2023), Activision, Do Modern Warfare III si můžete přenést obsah

Do Modern Warfare III si můžete přenést obsah

Vše, co hráči odemknuli v loňském dílu, mohou vzít s sebou. Venku je i první trailer

Zdroj: Activision
10. 8. 2023
Název: Call of Duty: Modern Warfare III (2023) Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 10. 11. 2023 Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2023

Jak už jsme vás upozorňovali ve včerejším novinkovém souhrnu, vývojáři ze Sledgehammer Games vydali po teaseru již oficiálně oznámeného Call of Duty: Modern Warfare III také první plnohodnotný trailer. Už dopředu jsme věděli, že bude zaměřen na nepřítele číslo jedna – Vladimira Makarova – vývojáři ale v traileru odhalili i střípky z průběhu jednotlivých misí a hlavně doplnili včerejší trailer také poměrně zásadní informací. Poprvé v historii série si totiž budete moci přenést obsah z předchozího dílu, což ještě umocňuje předchozí spekulace, že letošní díl série mohl být původně jenom rozšířením Modern Warfare II.

Nové video toho neodhaluje příliš, spíše nastavuje celkovou atmosféru a vykresluje Makarova jako člověka, který si své postavení udržuje i ve vězení. Hlasem pak trailerem provází kapitán Price, který varuje před hrozbou, jež Makarov představuje a jasně naznačuje, že Task Force 141 čeká opět značně komplikovaná mise. Bojovat se bude na souší i pod vodou, v budovách i mimo ně. Je samozřejmě otázkou, jak těsně se budou vývojáři držet původního příběhu, jak budou do hry zakomponovány momenty s ruským prezidentem, zda padne zmínka o Praze, kam Makarov zamířil na schůzku, ale zdá se, že se vše ponese v trochu temnějším a dospělejším duchu, jak už naznačovala předchozí hra.

Nic se nemění na datu vydání, které je stanoveno na 10. listopadu a platí také datum kompletního odhalení hry, které odstartuje speciální událost ve Warzone, a to už 17. srpna. Vývojáři přesto už dopředu potvrdili v úvodu zmíněnou novinku, že si hráči budou moci s sebou vzít obsah z Modern Warfare II. Nabídka se týká všech zbraní a téměř všech kosmetických předmětů, ke kterým jste v loňské hře získali přístup. Hráči navíc nebudou muset udělat nic speciálního – pokud použijí svůj účet, veškerý obsah z MW II už bude čekat ve hře, což je příjemný způsob, jak něco takového zprostředkovat. Jediné, co přenést nepůjde, jsou kosmetická vylepšení pro vozidla, která nebudou v Modern Warfare III, což je ale vcelku pochopitelné. Na druhou stranu, pokud budete i po vydání MW III levelovat své zbraně v MW II, postup se v duchu vzájemného propojení bez jakéhokoliv ptaní propíše do nové hry.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru