Meta láká na předplatné pro headsety Quest

Meta láká na předplatné pro headsety Quest

Každý měsíc můžete svou knihovnu rozšířit o dvě nové hry

Zdroj: Cloudhead Games
27. 6. 2023

Tak tu máme další potvrzenou spekulaci. Už nějakou dobu se proslýchalo, že společnost Meta chystá pro své VR headsety nějakou předplatitelskou službu. Nebylo jisté, zda to bude přístup ke knihovně her, anebo nabídne jen vybrané tituly na měsíční bázi. Teď jsme se konečně dozvěděli oficiální podrobnosti. Nová služba se jmenuje Meta Quest+ a stojí 8 dolarů měsíčně, anebo 60 dolarů za celý rok. Každý měsíc její předplatitelé obdrží dva vybrané tituly.

Kdo se k předplatnému přihlásí až do konce července, za první měsíc zaplatí jen jeden dolar. Firma přitom láká, že se takhle dostaneme k největším hitům i skrytým klenotům. Aby Meta svá slova doložila, startuje první měsíc s poměrně atraktivní dvojicí. Jsou jimi hry Pistol Whip a Pixel Ripped 1995. Na srpen se pak chystají Walkabout Mini Golf a MOTHERGUNSHIP: FORGE. Tituly vám zůstanou, dokud budete platit předplatné Meta Quest+. Zrušit ho můžete kdykoli. A pokud se znovu přihlásíte, budete mít automaticky přístup k titulů, které už jste dříve aktivovali.

Služba Meta Quest+ je dostupná pro headsety Quest 2 a Quest Pro a bude fungovat také na Questu 3. Meta se pyšní tím, že je to nejvýhodnější způsob, jak se dostat k novým povedeným hrám. A navíc za vás rovnou vybere to, co zasluhuje pozornost. Na druhé straně našlo by se nepochybně mnoho hráčů, kteří by dali přednost přístup k širší knihovně titulů na způsob Game Passu. Zvolený systém měsíčního přídělu už dnes není tak atraktivní, i když je samozřejmě stále běžný na konzolích v kombinaci s placeným multiplayerem.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru