Vyhlášení soutěže o vstupenky na koncerty herní hudby

Vyhlášení soutěže o vstupenky na koncerty herní hudby

Poslechněte si při příležitosti Game Accessu hudbu z českých her a Zaklínače

Zdroj: Czech Games Live Orchestra
20. 5. 2024

Letošní brněnský Game Access se kvapem blíží a jak jsme vás už před časem upozorňovali, jeho součástí bude rovněž dvojice zajímavých tematických koncertů. Výběr toho nejlepšího z českých herních soundtracků zahraje v sobotu 1. června Filharmonie Brno. Návštěvníci Czech Games Live Orchestra uslyší hudbu z Mafie, Last Train Home, Someday You’ll Return nebo série Arma. V neděli 2. června se pak uskuteční koncert polské kapely Percival Schuttenbach, která se podílela na tvorbě soundtracku Zaklínače 3. Více podrobností o obou koncertech najdete na oficiálním webu.

Vstupenky jsou stále k dispozici, ale pokud zrovna máte hlouběji do kapsy, můžete si o ně s námi zasoutěžit. Celkem je ve hře 8 lístků. Vylosujeme čtyři různé výherce, kteří obdrží vždy dva lístky. Můžete tak vzít někoho s sebou. Na první koncert budeme hrát o dvě dvojice lístků a na druhý také. Jediné, co musíte udělat, je napsat správné odpovědi naše otázky na adresu [email protected] a pak si držet palce, abyste byli mezi vylosovanými.

Otázky

Kde se oba koncerty uskuteční?

Jmenujte alespoň jednu hru, jejíž hudba zazní na Czech Games Live Orchestra.

Správné odpovědi můžete posílat do pondělí 27. května do 12 hodin. Následně vylosujeme výherce. Přejeme vám hodně štěstí.

Lístky do soutěže věnovali pořadatelé.

Vylosovaní výherci

Czech Games Live Orchestra
Filipkooo
Jan Oharek

Percival: Wild Hunt Live
Petr Brázda
Aleš Jirgl

Vítězům gratulujeme a kontaktujeme je mailem. Na ostatní se snad uměje štěstí příště.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru