Crime Boss: Rockay City, 505 Games, Brněnští Ingame Studios naznačují nějakou zajímavou novinku

Ingame Studios naznačují nějakou zajímavou novinku

Autoři Crime Boss: Rockay City si hrají se svými fanoušky. Pátráme po Cagnali Industries

Zdroj: Ingame Studios
20. 5. 2024
Název: Crime Boss: Rockay City Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 28. 3. 2023

Vývojáři z brněnského týmu Ingame Studios něco plánují. Autoři akce Crime Boss: Rockay City se sice teprve chystají se svým debutem vstoupit na Steam a lákají na další velké změny, ale v posledních dnech se na jejich sociálních sítích a na YouTube děje něco zvláštního. Nasadil jsem si Holmesovu čepici a vyrazil pátrat po dostupných stopách. Co jsem zjistil?

V pátek večer se už na konci vývojářského přenosu IGS Dev Stream 17 něco rozjelo.

O víkendu se pak začaly na Twitteru objevovat záhadné příspěvky s hashtagem #RESISTORDER. Jeden takový si můžete prohlédnout níže.

Tím to ale neskončilo. Včera večer se na Twitteru objevil teaser s futuristickou až kyberpunkovou atmosférou. Příspěvek doplňoval vzkaz: “Cagnali musí být zastavena. Její lži ohrožují naši svobodu. Odpor je naše poslední šance. Bojujte za svobodu.”

Ale ani tím to neskončilo. Na webu www.ingamestudios.com teď najdeme “hacknutou” prezentaci Cagnali Industries. Stejný obsah se na nachází také na doméně www.cagnali-industries.com. Cagnali Industries mají rovněž účet na Twitteru s podobným obsahem jako oficiální účet týmu, ale současně řadou retweetů robotí tematiky a několika unikátními příspěvky.

Cagnali zmiňuje i příspěvek na Instagramu 505 Games nebo na Twitteru. Video se objevilo i na kanálu 505 Games na YouTube.

Cagnali je postava ze světa Crime Boss, takže by se mohlo jednat o nějaké rozšíření pro tuto akci.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru