Call of Duty: Modern Warfare III (2023), Activision, Kontroverzní Groot dočasně zmizí z Modern Warfare III

Kontroverzní Groot dočasně zmizí z Modern Warfare III

Autoři Call of Duty přepracují viditelnosti skinu Gaia. Vrátí se až po úpravách

Zdroj: Activision
21. 11. 2023
Název: Call of Duty: Modern Warfare III (2023) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2023

Tak se fanoušci konečně dočkají. Vývojáři Call of Duty: Modern Warfare III ze studia Sledgehammer Games oznámili, že dočasně odstraní ze hry kontroverzní skin “Groota”, dokud nevyřeší jeho diskutabilní viditelnost a splývání s prostředím. Vývojáři v AMA na Redditu uvedli, že chystají úpravy pro skiny oficiálně známé jako Gaia a Gaia Blackcell. Nakonec tak ustoupili tlaku komunity a vyhoví hráčů, kteří kritizovali postavu a označovali ji za pay-to-win prvek.

Skin připomínající zlou verzi Groota ze Strážců Galaxie pije hráčům krev už dlouho. V zápasech se objevuje ve velkých počtech a ostatní se shodnou jako na máločem, že je velmi obtížně viditelný. Částečně transparentní postava – to je nápad. Jsem popravdě hodně zvědavý i na tu úpravu, protože to bude taky oříšek. Není jasné ani to, kdy se může nepopulární paňáca do hry zase vrátit.

Skin pochází už z Modern Warfare II. Jedná se o skin pro operátorku jménem Nila “Nova” Brown. Odemknout ho bylo možné v rámci battle passu k šesté sezóně. Na jeho viditelnosti se pracovalo už dřív v MWII a Warzonu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru