Kingdom Come: Deliverance, Deep Silver, Warhorse Studios, Hra Kingdom Come: Deliverance dostane komiks

Kingdom Come: Deliverance dostane komiks

Čtyřdílná série začne vycházet v červnu. Chystá ji Behemoth, ale Warhorse s ní pomáhají

Zdroj: Behemoth Comics/Warhorse Studios
26. 1. 2022
Název: Kingdom Come: Deliverance Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
13. 2. 2018
15. 3. 2024 (Switch)

Po stolní hře, několika stavebnicích či chystaném filmu se český hit Kingdom Come: Deliverance dočká také vlastního komiksu, který doplňuje hlavní dějovou linii hry. Máme se tak dozvědět víc o pozadí událostí z původního titulu. A také narazit na některé známé postavy. Kingdom Come: Deliverance Death Upon Us je čtyřdílná série od nakladatelství Behemoth Comics a její první díl vyjde v červnu.

Komiks nevzniká přímo ve studiu Warhorse. Napsal jej Brett Murphy a nakreslil Wilson Gandolpho, kteří už spolupracovali na vlastní sérii Paranormal Hitmen, kterou také vydává Behemoth. To však přirozeně neznamená, že pražský tým nemá s novinkou nic společného. „Nápad vznikl v Behemoth, ale podílíme se na tom konzultacemi. Jak z hlediska příběhu, tak kresby,“ prozradil Vortexu marketing manager Warhorse Jiří Rýdl. Obálky pak vytvořili Wilson Gandolpho a Niko Walter.

Papírově i digitálně a možná dokonce česky…

Díky magazínu GamesRadar máme k dispozici čtyři ukázkové stránky a my můžeme posloužit dvěma staršími, které jsme dostali přímo od Warhorse. První číslo mělo původně vyjít už v březnu, ale nakonec dorazí na trh v červnu. Komiks bude k dispozici na papíře i v digitální podobě. Úvodní díl už zařadil Behemoth do své nabídky za 4 dolary. Každé číslo bude mít asi 20 stran.

Logicky se tak nabízí otázka, zda se dočkají i čtenáři u nás oficiální české verze a překladu. Jiří Rýdl odpověděl, že to zatím nemůže potvrdit. Což ale současně nezní jako zamítavá odpověď…

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru