Kingdom Come: Deliverance, Deep Silver, Warhorse Studios, Postavte si Jindrův rodný dům z Kingdom Come

Postavte si Jindrův rodný dům z Kingdom Come

Po "legu" nebo Minecraftu můžete zkusit vytvořit i autentický model z RPG od Warhorse

Zdroj: Jiří Špalek | Modelové domečky
7. 1. 2021
Název: Kingdom Come: Deliverance Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
13. 2. 2018
2024 (Switch)

Loni v červnu jsme na Vortexu psali o stavebnicích inspirovaných českým hitem Kingdom Come: Deliverance. Pokud se vám “lego” od společností BlueBrixx a Xingbao zdálo až příliš abstraktní nebo zjednodušené, možná se vám lépe trefí do vkusu novinka, která vzniká ve spolupráci s modelářstvím Jiřího Špalka.

Díky nové stavebnici si můžete postavit místa z českého středověkého RPG. Připravte se ale na to, že na rozdíl od výše zmíněné skládačky tady budete kromě barvy a lepidla potřebovat i i více času a šikovnosti.

Jako první vznikl Jindřichův rodný dům ve Skalici. Ten si můžete objednat už nyní. Balení normálně obsahuje jen samotný dům kováře, pokud si však stavebnici předobjednáte, můžete se těšit i na palisádu a plůtek do zahrádky. Lepidla ani barvy však nejsou součástí balení.

Ve Skalici Jindrovo dobrodružství teprve začalo

Model v měřítku 1:72 lze zasadit do většího diorama nebo postavit samostatně. Stavebnice je řezaná laserem z překližky, balzy, dřeva, papíru a jiných doplňkových materiálů. K barvení jsou vhodné všechny modelářské barvy. K lepení se doporučuje lepidlo na papír nebo na dřevo. Sestavená stavebnice má velikost 210x70x110 milimetrů. Nechybí samozřejmě návod. Objednat si celou stavebnici můžete na webu ARKADYN.cz.

Další na řadě má být mlýn v Ratajích. Takto má být postupně zmapována cesta hlavního hrdiny. Sami můžete třeba prostřednictvím Facebooku ovlivnit, jaká další stavebnice vznikne. Už v prosinci se ale na Facebooku objevily fotky připravované brány ze Skalice.

Jedná se o oficiální produkt, který vzniká ve spolupráci s Warhorse Studios.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru