Ve čtvrtek bychom se mohli dočkat odhalení Fable

O hře opět mluví insideři, jeden z nich očekává představení v duchu Horizon Forbidden West

Zdroj: Microsoft
20. 7. 2020

O náznacích možného pokračování ságy Fable jsme vás na Vortexu informovali opakovaně. Minulý rok padla zmínka o čtvrtém dílu ještě před veletrhem E3, následně jsme rozebírali možné důvody, proč k představení nedošlo a na podzim přidali náznaky, že na hře pracují scenáristé Arkham Knighta. Letos asi nejvíc rozčeřila uklidňující se vody zmínka o Fable v souvislosti s obnovením účtu na Twitteru a s blížící se prezentací Microsoftu fanoušci netrpělivě čekají na potvrzení, zda na pokračování či rebootu skutečně pracují vývojáři z Playground Games. A pokud se řadíte k těm, kdo ještě nepřestali doufat, máme pro vás další zkazky, že se představení hry skutečně přiblížilo.

Odhaduji, že odhalení Fable proběhne v duchu traileru druhého Horizon – to znamená záběry z enginu, které přibližně naznačí, co máme očekávat.

Podobně jako v případě možného zrušení poplatku za hraní multiplayeru na nové generaci Xboxu se odkazujeme na informace insidera s přezdívkou Klobrille, který komentoval diskuzi na portálu Resetera. „Jen abych usměrnil vaše očekávání, nemyslím, že bychom měli očekávat představení Fable v doprovodu hratelné ukázky, jakou bude mít například Halo Infinite,“ komentuje Klobrille diskuzi fanoušků, vypisujících tipy, co bychom ve čtvrtek v podvečer mohli vidět. „Odhaduji, že to [odhalení] proběhne v duchu traileru druhého Horizon – to znamená záběry z enginu, které přibližně naznačí, co máme očekávat,“ dodává insider. Zmiňuje i svého kolegu s přezdívkou shinobi602, od kterého sice nezískává přímou odpověď, přesto shinobi602 ve stejném vlákně okatě naznačuje, že k představení dojde a dokonce přidává, že bychom nakonec měli vidět víc než jen tematický trailer.

Současně s tím se mluví o důležitosti pre-show, která bude čtvrteční akci přibližně od 17 hodin předcházet a na níž bychom měli vidět další důležitá oznámení. Mluví o nich například šéf marketingu Aaron Greenberg, který potvrzuje spolupráci s moderátorem Geoffem Keighleym a naznačuje fanouškům, že by úvod programu rozhodně neměli minout. Podle diskutujících na Reseteře bychom měli vidět například rozšíření pro Forzu Horizon 4, rovněž od Playground Games, jako v případě domnělého Fable, což by jen podtrhlo skutečnost, že studio mělo projít rozšířením na více než 200 zaměstnanců. To by dávalo smysl, má-li mít souběžně rozpracovány dva projekty, možné potvrzení ale pravděpodobně nepřijde dřív než ve čtvrtek.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru