THQ Nordic uspořádá v srpnu vlastní prezentaci

THQ Nordic uspořádá v srpnu vlastní prezentaci

Čeká nás Alone in the Dark, Outcast 2, Trine 5 a mnoho dalšího včetně novinek a překvapení

Zdroj: THQ Nordic
21. 4. 2023

I když byl letošní ročník veletrhu E3 zrušen, nemusíme se obávat, že by nás v létě čekal nedostatek herních akcí, prezentací a nových oznámení. Kalendáře hráčů se pomalu začínají plnit a nyní si můžeme poznamenat i datum prezentace, kterou uspořádá společnost THQ Nordic. Přenos digitální showcase je naplánován na pátek 11. srpna ve 21:00 našeho času a už teď je nám známo, že součástí budou vedle rozšiřujících informací o známých titulech i úplné novinky.

Stream bude možné sledovat na oficiálních kanálech THQ, přesněji na YouTube, Twitchi a také Steamu. Můžeme se těšit na nové informace, trailery a ukázky z již dříve představených a nadcházejících her. Konkrétně nás tedy čekají novinky z nového Alone in the Dark, které bylo oznámeno právě během loňské prezentace (i když ještě krátce předtím došlo k úniku), Outcast 2: A New Beginning nebo nedávno oznámeného (a rovněž uniklého) Trine 5: A Clockwork Conspiracy. Tyto hry již byly potvrzeny, ale čeká nás toho mnohem víc, i vzhledem k tomu, kolik toho je pod hlavičkou THQ Nordic ve vývoji.

Loni v létě společnost odhalila, že má ve vývoji celkem 43 her, přičemž 25 jich tou dobou bylo ještě neoznámených. Dále bychom se měli dočkat například Jagged Alliance 3 a řadu fanoušků by bezpochyby potěšilo něco nového z očekávaného remaku prvního Gothicu.

Když už zde zmiňujeme i ostatní akce, není od věci si ty oznámené připomenout. Na 8. června připadá další ročník Summer Game Festu Geoffa Keighleyho, hned o pár dní později, 11. června, se koná další Xbox Games Showcase, kterou bude ihned následovat speciální přenos věnovaný pouze Starfieldu. Ubisoft sice po svých slibech odpískal účast na E3, ale nic to nemění na tom, že má co ukazovat, proto si v Los Angeles 12. června pořádá vlastní prezentaci Ubisoft Forward Live. Nelze samozřejmě nezmínit letošní Gamescom, který proběhne klasicky v Kolíně nad Rýnem od 23. do 27. srpna a Geoff Keighley jej o den dříve zahájí svou další prezentací Opening Night Live. Svou troškou do mlýna na závěr přispěje i Nintendo, které v září uspořádá fyzickou akci Nintendo Live 2023 v Seattlu. Inu, není toho zrovna málo a určitě se můžeme těšit na mnohá zajímavá oznámení.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru