Geoff Keighley oznámil letošní Opening Night Live

Geoff Keighley oznámil letošní Opening Night Live

Prezentace opět zahájí srpnový Gamescom, na první lákadla si ale musíme ještě počkat

Zdroj: Geoff Keighley, Opening Night Live

Minulý týden došlo k oficiálnímu zrušení letošního ročníku E3, ač se měl letos ve velkém stylu vrátit. Slavná E3 by nicméně byla jen začátkem série letních větších i menších herních akcí a prezentací, proto se nemusíme bát, že bychom byli ochuzeni o novinky a premiéry. Ty si nachystal i Geoff Keighley, jenž má v rukávu Summer Game Fest, který se odehraje 8. června, ale také další prezentaci Opening Night Live, která bude součástí letošního Gamescomu a odehraje se 22. srpna. Přesný čas zatím neznáme.

Keighley konání Opening Night Live potvrdil na svém Twitteru, příliš podrobností ovšem nepřinesl, alespoň prozatím. „Těším se, že budeme znovu v Kolíně nad Rýnem s fanoušky a lidmi z herního průmyslu a že vám budeme přímo streamovat videoherní novinky,“ uvedl Keighley. Tato prezentace tak opět zahájí letošní ročník Gamescomu, který se koná od 23. do 27. srpna, tradičně na výstavišti Koelnmesse. Bohužel zatím není známo, čeho bychom se mohli vpředvečer Gamescomu dočkat, a tak se zatím lze spokojit s pouhými dohady. Řada velkých počinů si svou premiéru patrně odbude už v červnu během již zmiňovaného Summer Game Festu, ale určitě není potřeba se bát, že by Opening Night Live přišla zkrátka.

Už nyní se každopádně můžeme pomalu připravovat na to, co nás v letní herní sezóně čeká, alespoň z hlediska prezentací. Kromě Summer Game Festu 8. června nás hned 11. června čeká prezentace Xbox Games Showcase, na níž vzápětí naváže speciální prezentace Starfield Direct. E3 se pak měla původně odehrát od 13. června do 16. června, než došlo ke zrušení veletrhu. Do léta ovšem zbývá ještě dost času, a tak můžeme i nadále vyhlížet další dosud neoznámené prezentace.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru