Crash Team Rumble (Crash Bandicoot Wumpa League), Activision, Spyro přilétne do multiplayerového Crashe

Spyro přilétne do multiplayerového Crashe

Activision opět propojí dvě své slavné klasické značky ve snaze získat víc hráčů

Zdroj: Activision
20. 11. 2023
Název: Crash Team Rumble (Crash Bandicoot Wumpa League) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 20. 6. 2023

Multiplayerový spin-off Crashe Bandicoota nazvaný Crash Team Rumble od studia Toys for Bob neudělal úplně díru do světa. Jeho vývojáři se ale nevzdávají a vytahují z rukávu další slavnou postavu, která rozšíří řady místních hrdinů. S potenciálem nalákat další fanoušky. Do akce se zapojí dráček Spyro. Stane se tak v rámci třetí sezóny s podtitulem All Fired Up. Ta odstartuje 7. prosince a Spyro bude samozřejmě hratelnou postavou. Nejde ani zdaleka o první crossover těchto značek, obě postavy k sobě mají tradičně blízko.

Bohužel žádné další podrobnosti nemáme v tuto chvíli k dispozici, ale bylo by fajn, kdyby se Spyro dočkal i vlastního tematického světa nebo alespoň hudby. Aktuální druhá sezóna přišla s postavou jménem Ripto. Přidala také dvě nové mapy nebo časově omezené módy. Crash Team Rumble vyšel v červnu. Z recenzí si ještě odnesl poměrně slušné známky, ale jinak se zdá, že je zájem hráčů o titul velmi malý. Soudí se tak alespoň ze sledovanosti na Twitchi, protože přesnější statistky nám momentálně scházejí.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru