Madden NFL 25 má být představen tento týden

Madden NFL 25 má být představen tento týden

Unikly informace o datu vydání i ceně. College Football 25 zřejmě nedorazí na PC

Zdroj: ilustrační foto, Electronic Arts
15. 5. 2024

Pokud se řadíte k fanouškům amerického fotbalu a vyhlížíte další díl série Madden NFL od vývojářů z Electronic Arts, můžeme vás dnes potěšit informacemi od známého insidera a leakera billbil-kuna. Na stránkách magazínu Dealabs se totiž zaměřil na Madden NFL 25 a přináší zákulisní informace o možném datu představení i vydání, a jak už u billbil-kuna bývá obvyklé, také detaily o jednotlivých edicích, v nichž má být hra k dispozici.

Začněme názvem hry, na který insider poukazuje hned v úvodu svého článku. Musíme totiž připomenout, že Madden NFL 25 vyšel už v roce 2013, a to u příležitosti 25. výročí celé série. Těžko říct, zda si vývojáři tehdy uvědomovali, že jednou budou muset tenhle problém řešit, ale hra s takovým názvem jednoduše existuje a na odhalení nového jména musíme i podle billbil-kuna ještě počkat. Co je nicméně důležitější, čekat bychom měli jen do zítřka, kdy má být hra oficiálně odhalena a informovat o prvních dílčích vylepšeních a změnách oproti loňskému ročníku.

Billbil-kun dodává, že by mělo dojít na vylepšení ve fyzikálním enginu a systému FieldSense, který zprostředkoval plynulé animace a realisticky působící hratelnost. Uveden byl v Madden NFL 23 a je tudíž na místě, aby prošel inovací. Obecně pak insider očekává, že drobné změny přijdou i na poli jednotlivých herních módů, není však nikterak konkrétní a jde spíš o vlastní odhad nežli skutečné informace, které načerpal ze zákulisí.

Součástí oznámení pak má být i odhalení data vydání, které má podle billbil-kuna připadat na 16. srpna. Hráči, kteří si předplácí EA Play, se však mohou těšit na předběžný přístup od 12. srpna, kdy bude odemknuta trial verze, ale také plná verze na PC pro předplatitele EA Play Pro. Cena hry pak bude standardní, tedy 70 eur v případě základní edice a 100 eur v případě edice Deluxe. Co bude jejím obsahem, není v tuto chvíli známo, vše se ale tedy vzhledem k informovanosti billbil-kuna patrně dozvíme už zítra.

Chystá se i univerzitní fotbal

Zapomenout pak nesmíme ani na zhmotňující se slib EA Sports z roku 2021, kdy bylo slíbeno, že se vrátí spin-off Madden NFL v podobě College Football. Univerzitní liga má ve Spojených státech skvělý zvuk, zajímá velké množství příznivců a vývojáři usoudili, že je na čase přerušit 11letý půst a vrátit se i k této hře. Podle billbil-kuna bude ve čtvrtek 16. května spolu s Madden NFL 25 představena obálka College Football 25, je ale pravděpodobné, že se dočkáme i dalších detailů. Jedním z nich by pak měl být podle insidera fakt, že na rozdíl od „velkého“ Maddenu nevyjde College Football 25 na PC, patrně i proto, že je hra určena pro užší publikum a mimo USA o ní zřejmě nebude takový zájem.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru