Immortals Fenyx Rising, Ubisoft, Spin-off Immortals Fenyx Rising nás vezme do Polynésie

Spin-off Immortals Fenyx Rising nás vezme do Polynésie

Důvěryhodný zdroj Jeffa Grubba říká, že se Ubisoft pokusí hru odlišit od Breath of the Wild

Zdroj: Ubisoft
22. 7. 2022
Název: Immortals Fenyx Rising Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 3. 12. 2020

Hra Immortals Fenyx Rising od Ubisoftu se už dočkala tří zajímavých tematických rozšíření, která se v mnohém lišila od původního titulu. Asi nejvýraznější estetický odklon představovala expanze Myths of the Eastern Realm, která vyměnila řeckou mytologii za čínskou a představila nám rovněž nového hrdinu. Teď se objevila neoficiální informace, že se Immortals dočká polynéského spin-offu. Se zprávou přišel v podcastu Games Mess Decides novinář Jeff Grubb.

Pokračování Immortals od studia Ubisoft Quebec nemá být podle jeho prověřeného zdroje pokračováním v pravém slova smyslu. Jde prý o spin-off s pracovním názvem Oxygen. Má být založený na polynéské a havajské kultuře, ale příběh stále bude vyprávět nějaký bůh. Novinka má nabídnout opět stylizovanou grafiku, ale pokusí se víc odlišit od Breath of the Wild, kterým se Ubisoft v případě první hry značně inspiroval.

Hra má být ve fázi předprodukce a vyjít by mohla nejdřív v roce 2025. Stejný zdroj prý věděl ještě před oficiálním oznámením o ukončení vývoje hry Ghost Recon: Frontline. Tento titul včera Ubisoft oznámil zrušit spolu se Splinter Cellem VR a dvěma neoznámenými projekty. Odložil také vydání hry Avatar: Frontiers of Pandora.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru