Ubisoft zrušil Ghost Recon Frontline a Splinter Cell VR

Celkem francouzský gigant odpískal vývoj čtyř her. O zbývajících dvou ale nic nevíme

Zdroj: koláž/Vortex
21. 7. 2022

Příval zajímavých novinek od Ubisoftu odkladem Avatara nekončí. Francouzský gigant právě během prezentace finančních výsledků oznámil, že zrušil čtyři hry. Jsou mezi nimi Ghost Recon Frontline, Splinter Cell VR a dva neoznámené projekty.

Splinter Cell VR vyvíjelo studio Red Storm (mimo jiné autoři Star Trek: Bridge Crew) s pomocí Reflections. Tom Clancy’s Ghost Recon: Frontline vyvíjel tým Ubisoft Bucharest. Zatímco o VR Splinter Cellu, který vznikal ve spolupráci s Facebookem (společností Meta), toho moc nevíme, hře Ghost Recon Frontline jsme se věnovali opakovaně i my na Vortexu a byla poměrně dobře zmapovaná. Fanoušci na odhalení tohoto battle royale spin-offu nereagovali příliš dobře, ale hra už se dokonce testovala s vybranými hráči v uzavřené betě. Titul byl oznámen loni v říjnu. Více informací o něm najdete v našem archivu.

Zdroj: Ubisoft

O zbývajících dvou zrušených titulech Ubisoft nic neřekl.

I když zpráva působí docela alarmujícím dojmem, je nutné zdůraznit, že rušení rozpracovaných her není v tomto světě ničím neobvyklým a při velikosti Ubisoftu není s podivem, že řada her to až do finále nikdy nedotáhne.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru