Immortals Fenyx Rising, Ubisoft, V Immortals Fenyx Rising se už brzy vydáme do Číny

V Immortals Fenyx Rising se už brzy vydáme do Číny

Na konci března dorazí do hry nová země, nový hrdina, nové úkoly i nová monstra

Zdroj: Ubisoft
12. 3. 2021
Název: Immortals Fenyx Rising Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 3. 12. 2020

Společnost Ubisoft oznámila, že do hru Immortals Fenyx Rising už tento měsíc rozšíří druhé velké placené DLC Myths of the Eastern Realm. To zásadním způsobem promění dosavadní dobrodružství, protože 25. března se s úplně novým hrdinou vydáme do nové země. Studio Ubisoft Chengdu se inspirovalo atraktivní čínskou mytologií a expanze přijde s novým otevřeným světem, postavami, příběhem i hlavním hrdinou jménem Ku.

Ku musí podle vývojářů znovu obnovit rovnováhu mezi nebem a zemí.

Ten se vydává na strastiplnou cestu, aby zachránil smrtelníky v úplně nové oblasti, kde bude bojovat unikátním stylem s úplně novými monstry a dalšími protivníky. Ku musí podle vývojářů znovu obnovit rovnováhu mezi nebem a zemí. Osobně musím říct, že jsem se ještě před vydáním plné hry na tenhle nášup těšil nejvíc právě díky jeho zasazení, a tak jsem moc zvědavý, jak studiu Ubisoft Chengdu podaří navázat na originál. Zda to bude opravdu něco jiného, anebo jen víc téhož v jiném kabátku?

Ochutnávku z rozšíření nabízí už nyní po posledním updatu nový quest nazvaný We Are Not Alone. Jde o výzvu v oblacích a za její splnění vás samozřejmě čeká tematická odměna. Není ale třeba úkol dokončit k tomu, aby se člověk mohl ponořit do expanze Myths of the Eastern Realm. DLC je součástí season passu, lze ho koupit samostatně a nebo jej získat v rámci předplatného Ubisoft+.

Na toto DLC pak naváže ještě jedno. To nás ovšem vrátí zpět do řecké mytologie. DLC The Lost Gods navazuje příběhově na původní hru i první expanzi A New God, v níž se Fenyx měl stát plnohodnotným bohem. Hrdinou třetího rozšíření je nováček Ash, jehož budeme pro změnu sledovat z izometrické ptačí perspektivy podobně jako třeba v Diablu. Ash se vydá na nové dobrodružství na dalším ostrově. I Ash se snaží obnovit rovnováhu světa. Autoři nás v tomto DLC lákají na jinou hratelnost, přepracované souboje, nové schopnosti i nový systém upgradů.

Města po celém světě jsou v nebezpečí a hrozí jim zkáza. Nový bůh Fenyx se domnívá, že je to způsobeno tím, že někteří bohové opustili Olymp. Chce pomoci znovu sjednotit bohy, ale sám nemůže zasáhnout. Proto povolá na pomoc smrtelníka jménem Ash, který nikdy neztratil víru v bohy. Mladý hrdina se pokusí vzpurné bohy přesvědčit, aby se vrátili na Olymp, a pomohli tak zachránit svět. Každý z nich měl přitom jiný důvod k tomu, aby opustil panteon, což musíte vyřešit. Pomocnou ruku vám pochopitelně podá Fenyx.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru