Potvrzeno: Sony na Gamescomu opět nebude

Potvrzeno: Sony na Gamescomu opět nebude

Hned dva velcí výrobci konzolí budou letos na akci chybět. Účast většiny firem je nejasná

Zdroj: Gamescom
20. 6. 2024

Zdá se, že ani letos stánek PlayStationu na Gamescomu nenajdeme. Sony údajně stejně jako minulý rok veletrh v německém Kolínu nad Rýnem vynechá. Naposledy se PlayStationu na Gamescomu ukázal v roce 2019, tedy ještě před covidem. Obvykle velmi dobře informovaný německý magazín Games Wirtschaft (via VGC) teď tvrdí, že ani letos Sony postoj k veletrhu nezmění. Na oficiální potvrzení zatím čekáme. Update: Sony potvrdila pro britský Eurogamer, že se Gamescomu letos skutečně nezúčastní.

Už dříve jsme vás informovali, že na Gamescomu nenajdeme bohužel letos ani stánek Nintenda. Ubisoft se naopak na akci chystá. A stejně tak třeba společnost THQ Nordic, která už rovněž účast potvrdila. Spekuluje se, že zajímavé věci má v Německu ukázat také Microsoft. Stále ale čekáme – až nezvykle dlouho – na oficiální seznam vystavovatelů přímo od pořadatele.

Gamescom jinak i letos zahájí slavnostní ceremoniál Opening Night Live v podání Geoffa Keighleyho. Ten se uskuteční 20. srpna. Veletrh pak od 21. do 25. srpna.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru