THQ Nordic láká na remake Gothicu na Gamescomu

THQ Nordic láká na remake Gothicu na Gamescomu

Firma nabídne i hratelnou verzi Mickeyho či Titan Questu II. Dva tituly teprve oznámí

Zdroj: Alkimia Interactive
14. 6. 2024

Společnost THQ Nordic spadající pod Embracer už začátkem května oznámila, že také letos uspořádá vlastní digitální konferenci. Její prezentace se uskuteční v pátek 2. srpna, tedy ještě před Gamescomem. Přenos začne ve 21 hodin našeho času a věděli jsme, že se tu objeví hry Gothic 1 Remake nebo Titan Quest II.

Teď firma THQ Nordic uvedla, že bude také na letošním Gamescomu. Remake Gothic bude v Kolíně nad Rýnem hratelný na stánku vydavatele. Ale nezůstane jen u něj. Společnost láká rovněž na hratelnou verzi Disney Epic Mickey: Rebrushed, což je remake titulu z roku 2010 od Warrena Spectora.

Na místě by měl být k vyzkoušení také Titan Quest II. THQ Nordic přitom slibuje, že si v Kolíně nad Rýnem vyzkoušíme i dva další tituly. Jejich identitu ale firma tají. Jedná se o neoznámené projekty. Více podrobností bychom se měli dozvědět právě na přenosu 2. srpna.

Oficiálně se k účasti na Gamescomu už přihlásil Ubisoft. Tento týden jsme psali, že by i Microsoft měl do Kolína nad Rýnem přivézt něco super. Nintendo se naopak letos populárního veletrhu nezúčastní.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru