Xbox má prezentovat velké věci i na Gamescomu

Xbox má prezentovat velké věci i na Gamescomu

Insider tvrdí, že nás potenciálně čeká další velká show. Ostatně je z čeho vybírat

Zdroj: Kojima Productions
13. 6. 2024

Xbox Insider Parris Lilly, který dělá i Kinda Funny XCast, naznačil, že Microsoft chystá velké věci i pro letošní Gamescom. Na diskuzním fóru ResetEra uvedl, že mimořádně dobře hodnocená nedávná prezentace nemusí být ojedinělým úkazem. Podle jeho informací toho může Xbox ukázat mnohem víc a novinky na Gamescomu by měly stát za to (via Wccftech).

Nepřidal ale žádné další podrobnosti. Nicméně vzhledem k jeho reputaci a dřívější spolupráci s Microsoftem tomu fanoušci věnují značnou pozornost. Samozřejmě není těžké vyjmenovat tituly, které se na poslední akci neobjevily, nehledě na všechny další, které ani neznáme. Hráči například stále vyhlížejí novinky o titulech Contraband, The Outer Worlds 2, Everwild, The Elder Scrolls VI, Project Mara nebo Clockwork Revolution. Na akci se neobjevil ani nový Blade od studia Arkane nebo experimentální horor OD od Hidea Kodžimy.

Podstatné také je, že Microsoft teprve musí oficiálně oznámit své plány pro Gamescom. Zatím víme, že se veletrhu zúčastní Ubisoft, ale Nintendo nikoli.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru