Nintendo letos na Gamescomu nebude

Nintendo letos na Gamescomu nebude

V Německu se zjevně na nástupce Switche ještě nepodíváme

Zdroj: Gamescom
15. 4. 2024

Společnost Nintendo letos na veletrhu Gamescom v německém Kolínu nad Rýnem nenajdeme. Její stánek tu bude chybět. Podle Nintenda jde o skvělou akci, ale Nintendo každý rok vyhodnocuje, jakých akcí se bude účastnit. Po důkladném zvážení padlo tentokrát rozhodnutí na Gamescom nepřijet. S informací jako první přišel magazín Games Wirtschaft, následně ji potvrdil i britský Eurogamer.

Pokud jste tak snad pomýšleli na to, že na místě uvidíme novou konzoli od Nintenda, můžeme si nejspíš nechat zajít chuť. Možná to souvisí s tím, že se čím dál častěji spekuluje, že nástupce Switche nakonec nebude uveden na trh koncem letošního roku, ale až začátkem toho příštího. Pokud by Nintendo nemělo v srpnu žádné velké novinky, dávalo by smysl, že se na Gamescom nehrne.

Nintendo patří mezi firmy, které Gamescom tradičně podporovaly. Letos se obří herní akce u našich sousedů uskuteční od 21. do 25. srpna. Pořadatelé ale zatím nezveřejnili seznam vystavovatelů, takže se jedná o jednu z prvních potvrzených vlaštovek. Byť v tomto případě novinka fanouškům radost neudělá.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru