Grand Theft Auto VI, Rockstar Games, Schreier: Oznámení GTA VI proběhne tento týden, trailer dorazí v prosinci

Schreier: Oznámení GTA VI tento týden, trailer v prosinci

Představení hry je podle známého novináře a zdrojů blízkých Rockstaru konečně na dosah

Zdroj: Rockstar Games
8. 11. 2023

Nejnovější díl GTA byl oficiálně oznámen loni, respektive práce na něm, a později jsme si mohli hru díky úniku i prohlédnout. Rockstar tehdy potvrdil pravost materiálů, ale na oficiální představení nedošlo. Toho jsme se na základě celé řady zákulisních informací měli dočkat v průběhu letošního roku, který však povážlivě utíká ke svému konci, ale stále nic. Obzvlášť v poslední době se spekulovalo hned o několika dnech, kdy by mohlo k onomu očekávanému oznámení dojít, tak se ovšem nestalo. Nyní však přichází více než dobře informovaný novinář Jason Schreier, od něhož ostatně pocházela už celá řada informací, a tvrdí, že je to konečně na spadnutí. Plnohodnotného představení GTA 6 bychom se měli dočkat už tento týden, trailer by pak měl dorazit v prosinci.

Update: Potvrzeno: Grand Theft Auto VI uvidíme příští měsíc

Pokračuje původní zpráva

Schreier ve svém článku na Bloombergu vychází z anonymně poskytnutých informací od lidí, kteří mají blízko Rockstaru a jsou obeznámeni s jeho plány. Podle nich má k oficiálnímu představení dojít už v průběhu tohoto týdne. Shodou okolností má navíc zrovna dnes společnost Take-Two Interactive, pod níž Rockstar Games spadá, zveřejnit své finanční výsledky za poslední čtvrtletí. Uvedení traileru by pak podle Schreiera, respektive jeho zdrojů, mělo připadat na jisté prosincové datum a souviset s 25. výročím společnosti Rockstar, která byla založena coby dceřiná společnost Take-Two právě v prosinci 1998. Přesné datum ovšem není známo, oficiálně bylo založení společnosti oznámeno až 22. ledna 1999, ale tak dlouho bychom podle zdrojů čekat neměli. O datech a možných oznámeních se zvláště u GTA VI spekulovalo víc než dost a vskutku vytrvalo, ale podle všeho máme v tuto chvíli představení hry už konečně za rohem. Co čekat? A jakým stylem to Rockstar pojme? To těžko říct, ale snad se to doopravdy už brzy dozvíme.

Dřívější úniky či další zákulisní informace od novinářů i insiderů si můžete připomenout v našich starších článcích. Víme, že by hra měla být zasazena do oblasti připomínající Miami a že nabídne dvě hratelné postavy, muže a ženu. Vydání bychom se mohli dočkat už příští rok.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru