Lollipop Chainsaw RePOP (remake), Remake Lollipop Chainsaw byl odložen

Remake Lollipop Chainsaw byl odložen

Hra změnila svůj název a podle dnešního tweetu se jí dočkáme až v létě příštího roku

Zdroj: Grasshoper Manufacture
11. 8. 2023

V červnu loňského roku oznámili vývojáři ze studia Dragami Games, že chystají návrat pikantní akce Lollipop Chainsaw z roku 2012. Potěšilo nás, že na ni pracuje producent původní hry Jošimi Jasuda, který založil zmíněné studio a společně s Grasshopper Manufacture se dal do práce. Až o necelý měsíc později jsme se dozvěděli, že půjde o remake, který by měl přinést realističtější grafiku nebo upravený soundtrack s tím, že dočkat jsme se měli už v průběhu letošního roku. Tomu ostatně odpovídaly i další zprávy, například o podobě hlavní hrdinky Juliet Starling, které potvrdily, že informace o úpravách grafiky není třeba brát s příliš velkým strachem, protože hra zůstane originálu věrná. Jen si na ni ale budeme muset nakonec počkat přibližně o rok déle, což je aktuální zpráva, která se v před několika hodinami objevila na sociálních sítích.

Na Twitteru Dragami Games se objevil příspěvek, ve kterém vývojáři odhalují oficiální název remaku. Odteď se můžete začít těšit na hru Lollipop Chainsaw RePOP, což samozřejmě odpovídá nejen názvu hry, ale také lízátkovému stylu téhle bláznivé záležitosti. Společně s tím ale vývojáři oznamují, že hra nevyjde dříve než v létě roku 2024, a to z důvodu nutnosti postarat se o ten nejlepší možný herní zážitek. „Omlouváme se fanouškům, kteří čekají na nejnovější přírůstek do série Lollipop Chainsaw a děkujeme za pochopení,“ dodali vývojáři a v japonském tweetu ještě uvedli, že udělají maximum pro to, aby byla hra kvalitní.

Nic dalšího na konto remaku nezmínili, s přihlédnutím k avizovanému odkladu je ale zřejmě brzy chtít obrázky či videa, takže nezbývá než počkat, jak se situace kolem hry vyvine. Někteří hráči navíc zprávu vývojářů – byť zatíženou posunem data vydání – vnímají velmi pozitivně, protože už podle svých příspěvků začínali mít strach, že je hra zrušená. To ale naštěstí není tento případ a my se máme stále nač těšit.

Více podrobností o projektu najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru