Delta Delta Force: Hawk Ops, Level Infinite, Podívejte se na gameplay z Delta Force: Hawk Ops

Podívejte se na gameplay z Delta Force: Hawk Ops

V Číně se poprvé testoval jeden z multiplayerových režimů. První ohlasy jsou pozitivní

Zdroj: TiMi Studio Group
12. 11. 2023

Oznámení nového dílu slavné taktické akce Delta Force bylo asi největším překvapením letošního Gamescomu. Od té doby bylo okolo novinky s podtitulem Hawk Ops poměrně ticho. Až nyní jsme se dočkali nového oficiálního videa. Objevilo se na kanálu hry na YouTube a ukazuje pre-alfa záběry z PC verze. Interface je v čínštině, protože právě v Číně se hra zatím ve velmi omezeném rozsahu testovala. Ale dojde i na nás.

Zdá se, že za kampaň si budou muset hráči připlatit, i když ještě nebylo vše podle posledních informací definitivně rozhodnuto.

Bohužel neuvidíme nic z příběhové kampaně pro jednoho hráče. Video se zaměřuje na extrakční multiplayerový režim Hazard Operation. Jde o jeden ze dvou potvrzených módů. Tady se hráči rozdělení do týmů po třech budou utkávat mezi sebou i s dalšími protivníky, které ovládá AI. Druhý představený režim se jmenuje Havoc Warfare a láká na velké PvP bitvy, kde budou početné týmy bojovat na masivních mapách s vozidly a dalšími stroji.

Delta Force: Hawk Ops bude primárně free-to-play cross-platform hra, která dorazí na PC, konzole i mobily a tablety. Zdarma ale nebude vše. Zdá se, že za kampaň si budou muset hráči připlatit, i když ještě nebylo vše podle posledních informací definitivně rozhodnuto. Multiplayer nabídne futuristické souboje na zemi, ve vzduchu i na moři proti dalším hráčům i soupeřům ovládaným umělou inteligencí. O battle royale v tuto chvíli tým neuvažuje.

Studio prý detailně nastudovalo film Černý jestřáb sestřelen i různé historické prameny.

Naproti tomu singl slibuje v podstatě novou verzi příběhu, který známe už z Black Hawk Down a je inspirovaný skutečnými událostmi ze Somálska v roce 1993. Tohle je zatím asi pro tradiční fanoušky značky ta lákavější část. Autoři se zavazují klasický příběh přinést v moderní grafice a nabídnout cinematický zážitek. Vrátit se mají i známé postavy. V kampani se dočkáme podle vývojářů nočních misí i destrukce prostředí. Studio prý detailně nastudovalo film Černý jestřáb sestřelen i různé historické prameny. Autoři dokonce spolupracují s některými výtvarníky a designéry původních Delta Force.

Projekt vyvíjí TiMi Studio Group a vydává jej společnost Level Infinite. Obě patří čínskému Tencentu. Titul Delta Force: Hawk Ops má dorazit na na trh koncem příštího roku. Na oficiálním webu najdete další podrobnosti, zejména v novinkové sekci a prohlédnout si můžete třeba také některé postavy a třídy do multiplayeru. Do hry už se předregistrovalo víc než půl milionu lidí. V příštím roce se máme také dočkat nějakých globálních on-line testů.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru