Zaklínač 3: Divoký hon, CD Projekt Red, Next-gen vylepšení pro Zaklínače 3 vyjde v prosinci

Next-gen vylepšení pro Zaklínače 3 vyjde v prosinci

CD Projekt potvrdil očekávané datum. Dojde i na kompletní next-gen verzi se vším obsahem

Zdroj: CD Projekt RED
14. 11. 2022
Název: Zaklínač 3: Divoký hon Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 19. 5. 2015

S přihlédnutím k tomu, jak úspěšný a populární je Zaklínač 3: Divoký hon od vývojářů z CD Projektu RED, stalo se dosud neznámé datum uvedení slíbeného next-gen vylepšení jednou z nejvyhlíženější informací letošního roku. Jistě, RPG není univerzální žánr, který by hráli všichni, ale právě miliony prodaných kusů a potenciál, který ve vylepšení tříme, vzbudil u hráčů obrovské očekávání, které se však v uplynulých týdnech a měsících mísilo se zklamáním a skepsí. Vylepšení všichni podvědomě očekávali mnohem dříve, zvlášť když pak bylo odloženo kvůli přesunu vývoje ze studia Saber přímo do CD Projektu RED, ale nyní si už mohou všichni oddechnout. Next-gen verze oblíbené hry přesně za měsíc, tedy 14. prosince, a platí vše, co už na konto updatu zaznělo.

Informace se objevila v pondělí v podvečer na sociálních sítích a doplňuje ji krátká zpráva na oficiálním webu hry. Vývojáři kromě zmíněného data slibují také speciální prezentaci, která proběhne příští týden na Twitchi a dojde v ní na přímou demonstraci vylepšení a nových prvků, které si pro hráče lidé z CD Projektu RED přichystali. Jak už jsme uvedli výše, všechny dosavadní informace o updatu platí, takže dojde na vylepšení grafiky, načítacích časů či zahrnutí ray tracingu s tím, že vylepšení bude pro všechny majitele hry zdarma. „Pro ty, kdo hru ještě nevlastní, bude k dispozici next-gen verze – Zaklínač 3: Divoký hon – Kompletní edice – která bude zahrnovat všechna vylepšení, bezplatná DLC i příběhová rozšíření Srdce z kamene a O víně a krvi. Dostupná bude digitálně na PS5, Xboxu Series a PC, fyzická verze bude dostupná později,“ doplňují vývojáři.

Zkrátka ovšem nepřijdou ani hráči na PS4 či Xboxu One – také oni mohou počítat s řadou vylepšení nebo tematickými rozšířeními, spojujícími svět hry se seriály na Netflixu. Konkrétní detaily budou vývojáři odhalovat ve zmiňovaném streamu příští týden, mělo by se však jednat o seriálovou výzbroj, zbraně a dokonce i podobu některých postav.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru