Immortals of Aveum, Electronic Arts, Magická FPS Immortals of Aveum byla odložena

Magická FPS Immortals of Aveum byla odložena

Hráči se nakonec dočkají až v srpnu, ale o to lepší podle týmu výsledná hra bude

Zdroj: Ascendant Studios
21. 6. 2023
Název: Immortals of Aveum Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 22. 8. 2023

Kouzelnická akce Immortals of Aveum od týmu Ascendant Studios a EA byla nečekaně krátce před vydáním odložena. Původně měla vstoupit na trh už 20. července, ale stane se tak až 22. srpna. Game director a šéf studia Bret Robbins si v příspěvku na oficiálním webu pochvaluje inspirují odezvu fanoušků za několik posledních týdnů. Připomíná ale současně, že toto je debut nového nezávislého týmu. Založen byl před pěti lety, prošel pandemií i upgradem na Unreal Engine 5.1. Teď je podle Robbinse cílová páska na dohled.

Nedávná zpětná vazba dokazuje autorům podle jeho slov to, co už cítili – že Immortals of Aveum je něco výjimečného. Aby ale mohli plně realizovat svou vizi, budou potřebovat pár týdnů navíc. To dá vývojářům prostor vše vyladit a optimalizovat hru na všech platformách. Dluží to podle Robbinse hráčům i sami sobě. V nadcházejících týdnech se přitom máme namísto vydání dočkat nějakých nových informací a materiálů, které nám snad čekání zkrátí.

Tým Ascendant Studios byl založen v roce 2018 a tvoří ho veteráni, kteří dříve pracovali na sériích Dead Space nebo Call of Duty. Jejich debut Immortals of Aveum byl oznámen na akci The Game Awards 2022. Vychází pod labelem EA Originals, který je zaměřený na nezávislé hry.

Immortals of Aveum míří na PC, PS5 a Xbox Series.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru