EA uzavírá partnerství s Marvelem pro superhrdiny ve FUT

Fotbalisté na kartičkách v populárním módu FIFY budou mít podobu komiksových hrdinů

Zdroj: Electronic Arts
16. 8. 2022
Název hry: FIFA 23 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 30. 9. 2022 Platformy: , , , , , Žánr:

Jak patrně víte z našeho zpravodajství, letos je to naposledy, kdy pod hlavičkou EA Sports vyjde FIFA. Série samozřejmě nekončí, ale kvůli ukončení dohody o využití licence od Mezinárodní federace fotbalových asociací převezme od dalšího roku jméno EA Sports FC. Jedním z těchto důvodů – tak, jak je komentovali sami vývojáři – byla snaha udělat s fotbalem něco víc, než jak dovoluje licence, přičemž první vlaštovku z tohoto ranku zkouší autoři série už nyní. Došlo totiž k oznámení partnerství mezi EA a Marvelem, na jehož základech vzniknou speciální portréty na kartičkách legendárních fotbalistů pro režim FUT, což zní a vlastně i vypadá poněkud zvláštně.

Informaci oznámili vývojáři včera a hned v úvodu tiskové zprávy potvrzují, že záměrem tohoto bizarního spojení bylo oslavit úchvatné okamžiky v kariérách hvězdných fotbalistů. Jde přirozeně o tzv. Heroes, a to ve speciální edici pro mistrovství světa. Právě s ním je celé partnerství spojeno, a jak prezentují dostupné screenshoty, fotbalisté jako Yaya Touré, Park Či-song, Donovan nebo Marchisio skutečně vypadají jako superhrdinové. „Spolupráce těchto zábavních značek, které patří k těm největším na světě, přinese do hry některé z oblíbenců a oslaví jejich nadživotní status kultovních hrdinů za přispění úžasných umělců z Marvelu,“ oznamuje tisková zpráva, a jak vidíte, rozhodně nešetří superlativy.

Součástí popisovaného partnerství pak mají být i další předměty, které souvisí s jednotlivými fotbalisty – ztvárnění fanoušků, dresy nebo třeba míče – a to bez jakýchkoliv dalších poplatků nutných k získání těchto předmětů. Hráči si pak budou moci pořídit také připravovaný online komiks Marvel Heroes, vycházející z nové iniciativy, včetně unikátních medailonků o jednotlivých fotbalistech, coby superhrdinech. A pokud plánujete hru předobjednávat, platí pro vás ještě další bonusy od Marvelu, které bude možné v režimu FUT bez omezení použít. Zda to bude k užitku, nebo půjde zkrátka jen o unikátní portréty fotbalistů na kartičkách, uvidíme až časem.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru