Counter-Strike 2, Valve Corporation, Do Counter-Striku 2 dorazil přepracovaný Overpass

Do Counter-Striku 2 dorazil přepracovaný Overpass

V testu nahrazuje spolu s Vertigem předchozí mapy. K dispozici je i mód Wingman

Zdroj: Valve
19. 7. 2023
Název: Counter-Strike 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Pokud platí předchozí slib, že Counter-Strike 2 bude dostupný letos v létě, vývojáři z Valve musí mít v posledních týdnech napilno. Na druhou stranu, nezdá se, že by přísun updatů a nových map do uzavřeného testu hry polevoval a vše je očividně na dobré cestě k naplnění stanovených plánů. Dokazuje to další update, který přináší mapy Vertigo a především Overpass, který je současně první výrazně přepracovanou mapou, jaké se hráči v testu CS2 dočkali.

„S nadšením vydáváme první přepracovanou mapu do limitovaného testu Counter-Striku 2 – de_overpass vedle de_vertigo. Vertigo si můžete zahrát v nenáročném režimu a deathamtchi. Overpass je pak hratelný v nenáročném módu, deathmatchi, kompetitivních zápasech i v režimu Wingman,“ uvedli vývojáři na sociálních sítích a potvrdili hned dvě novinky. Vedle nové verze Overpassu je to právě Wingman (chcete-li Bratr ve zbrani) – tedy mód 2v2 – který dosud nebyl v testu zahrnutý. Bohužel, update s novými mapami opět odstraňuje ty předchozí, takže už žádné blbnutí s automaty na mapě Office nebo zmatené pobíhání po dvou patrech mapy Nuke.

Podle kompletního seznamu změn a novinek došlo například na zviditelnění odpočtu do začátku druhého poločasu zápasu, opravena byla i divácká kamera, která zlobila při přepínání z first person pohledu do volné kamery a odstraněn byl i glitch, kdy sledovaným hráčům mizely z rukou zbraně. Vývojáři se ale zaměřili také na skiny, takže například opotřebení rukavic více odpovídá podobě v Counter-Striku: Global Offensive a odladěny byly i samolepky, aby lépe seděly na modely zbraní v CS2.

Pokud bychom se ještě měli vrátit k Overpassu, vývojáři na úvod poskytli krátký klip s pohledem na zatopený tunel a krátkou cestu k pokladišti B. Hráče nicméně ihned zaujalo zpracování vody a ocenili ho vlastními klipy a nahrávkami. Jedním z nejsdílenějších je video od hráče s přezdívkou Aquarius, který nechal hráče žasnout podobně, jako když vyšlo najevo, jak perfektně je tekutina simulovaná v lahvích v Half-Life: Alyx.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru