Detective Pikachu Returns, The Pokémon Company, Detektiv Pikachu se vrací a ukazuje v novém traileru

Detektiv Pikachu se vrací a ukazuje v novém traileru

Pokračování netradiční pokémoní adventury s upovídaným žlutým hrdinou dorazí v říjnu

Zdroj: The Pokémon Company
Název: Detective Pikachu Returns Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 6. 10. 2023 Platformy: Žánr: Datum vydání: 6. 10. 2023

Včera se konala další z pravidelných prezentací Pokémon Presents, na níž mezi všemi novinkami ze světa Pokémonů mají pochopitelně zastoupení i hry. Dočkali jsme se tedy nového traileru k nedávno oznámenému pokračování trochu jinačí pokémoní hry Detective Pikachu z roku 2016 pro Nintendo 3DS, přičemž jsme se v roce 2019 dočkali i hrané filmové adaptace. Nová adventura Detective Pikachu Returns byla představena během červnové prezentace Nintendo Direct, proto již víme, že se pořádně ukecaný detektiv vrátí i se svým věrným parťákem Timem a že čeká další zapeklitý případ.

Nejnovější trailer tentokrát dává na odiv i něco málo z hratelnosti, která nicméně půjde ve stopách prvního dílu. Pikachu a Tim se pustili do pátrání týkajícího se záhadných incidentů, k nimž začalo docházet v Ryme City. Společně hledají vodítka, vyslýchají a snaží se vše pospojovat a naplánovat další postup pro vyřešení případu. Na pomoc mohou přijít i ostatní Pokémoni, kteří jednou vyčmuchají další stopy, jindy se postarají o zpřístupnění cesty, pokud jsou toho schopni. Vedle zástupu zúčastněných Pokémonů nás trailer seznamuje i s Timovými nejbližšími včetně jeho přítelkyně Rachel, zatímco to všechno Pikachu náležitě komentuje a samozřejmě dojde i na jeho oblíbenou kávu. Společně s trailerem byly uveřejněny i oficiální screenshoty.

Detective Pikachu Returns vychází 6. října 2023 na Nintendo Switch.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru