Forgotten but Unbroken (Secret War), Zkuste si demo slovenské hry Forgotten but Unbroken

Zkuste si demo slovenské hry Forgotten but Unbroken

Tahová strategie z druhé světové války je na Steamu a usiluje o podporu na Kickstarteru

Zdroj: Centurion Developments
2. 5. 2023

Minulý týden Zdeněk streamoval slovenskou válečnou tahovou strategii Forgotten but Unbroken. Dostali jsme totiž od vývojářů ze studia Centurion Developments přednostní přístup ke zkušební verzi. Teď už si chystaný titul zasazený do druhé světové války můžete vyzkoušet i vy. Playtest je k dispozici na Steamu a je samozřejmě zdarma. Autoři nicméně upozorňují, aby hráči měli na paměti, že se stále jedná o alfaverzi, přičemž další funkce a obsah budou teprve přibývat.

Současně se můžete podělit o vaši zpětnou vazbu, která týmu pomůže s dalším vývojem. Díky tomu má být hra lepší a také se mají upevnit vztahy mezi autory a komunitou. O playtest je sice nutné na Steamu formálně “požádat”, ale bude vám automaticky vyhověno. Nemusíte ani čekat na schválení, stane se tak obratem. Test je časové omezený, takže byste neměli zbytečně otálet, pokud se vám hra líbí.

Cílem hratelné ukázky je také upozornit na stále probíhající kampaň na Kickstarteru. Zde autoři usilují o to vybrat 87 872 dolarů, ale zatím jsou na částce necelých 26 tisíc. Titul do této chvíle podpořilo 158 lidí a do konce kampaně zbývá 17 dní. Bude to tak nepochybně ještě napínavé. I kdyby ale nedej bože skončil Kickstarter neúspěchem, neházejí vývojáři flintu do žita. I tak by hru chtěli dokončit, byť třeba s nějakými ústupky. Ve hře by byla také možnost dohodnout se s nějakým vydavatelem, protože o projekt už několik firem projevilo zájem, prozradilo studio na Kickstarteru.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru