Agatha Christie: Murder on the Orient Express, Microids, Vražda v Orient Expresu s Poirotem vyjde v říjnu

Vražda v Orient Expresu s Poirotem vyjde v říjnu

Bude mít českou lokalizaci a autoři představili deluxe edici. Předtím vyjde The London Case

Zdroj: Microids
14. 6. 2023
Název: Agatha Christie: Murder on the Orient Express Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 19. 10. 2023

Společnost Microids oznámila přesné datum vydání adventury Agatha Christie – Murder on the Orient Express. Dočkáme se 19. října. Profil na Steamu, kde titul najdete pod názvem Agatha Christie – Vražda v Orient Expresu, už výslovně zmiňuje českou lokalizaci formou titulků. Francouzský vydavatel při této příležitosti představil také Deluxe edici. Ta nabídne kromě samotné hry i artbook, digitální soundtrack a záložku do knihy.

Microids také v novém příspěvku upozorňují, že na hře se podílí francouzský výtvarník Cédric Peyravernay, který pracoval jako designér postav u her Diablo IV, Prey, Dishonored, Dishonored 2 nebo na dvou epizodách seriálu Love, Death & Robots. Právě jeho práci budete moci obdivovat ve zmíněném artbooku.

Hru jako takovou jsme vám už představili. Nastoupíme do slavného vlaku a budeme se snažit vypátrat vraha. Jedná se ale o modernizovanou adaptaci zasazenou do roku 2023. Klasický příběh Agathy Christie má překvapit i ty nejzanícenější fanoušky. Co zůstává? Každý je podezřelý a každý má nějaký skrytý motiv i tajemství. Autoři lákají na zvraty, velká překvapení a vedle Poirota i druhou hratelnou postavu – Joannu Locke. Tato soukromá detektivka druhé vede vyšetřování ve Spojených státech během hratelných flashbacků.

Novinka míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Switch a stojí za ní nový first party tým Microids Studio Lyon.

Nezapomínejte navíc, že už 29. srpna se dočkáme ještě jedné hry podle Agahty Christie – Hercule Poirot: The London Case.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru