Skull and Bones, Ubisoft, Uzavřená beta Skull & Bones bude pouze na PC

Uzavřená beta Skull & Bones bude pouze na PC

Tom Henderson mluvil o zrušení oznámených testů na konzolích, podle vývojářů šlo o chybu

Zdroj: Ubisoft
16. 6. 2023
Název: Skull and Bones Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr:

Roky vyvíjená prokletá pirátská hra Skull and Bones se sice společně s dalšími tituly objevila na akci Ubisoft Forward, nikoliv však prostřednictvím traileru či další informační nálože, ale jen v podobě námořní písničky, která měla dokreslit atmosféru. Ubisoft nicméně lákal na uzavřenou betu na konci srpna, což už však v souvislosti s touto hrou nebereme zrovna jako náznak zlepšení situace. Navíc to netrvalo dlouho, a došlo k dalším zmatkům, které se týkají platforem, na nichž bude beta k dispozici.

Hráči se mohli v minulosti zaregistrovat do „insider programu“ a hru si již několikrát vyzkoušet. Poslední ohlasy nicméně nebyly příliš nadšené a Ubisoft později tvrdil, že existuje vylepšená verze hry, kterou zatím neprezentovali. Dalo by se čekat, že právě na tuto údajnou verzi dojde právě teď, přičemž bylo a je znovu možné se zaregistrovat k testům, a to v rámci PC, PlayStationu 5 i Xbox Series od 25. do 28. sprna 2023. Během včerejšího dne nicméně Tom Henderson přišel s informací, že na konzolové verze a testy nakonec vůbec nedojde, jak mu údajně sdělili zapojení testeři.

O několik hodin později zprávu a všechny informace upřesnili sami vývojáři hry na Discordu s tím, že nejde o zrušení testů konzolových verzí, jelikož vůbec nebyly pro tuto uzavřenou betu zamýšleny. Možnost registrace pak měla být v tomto ohledu pouhou chybu, která již byla na oficiálních stránkách opravena. V současnosti tedy Ubisoft nabízí pouze registrace do uzavřené bety na PC. Uvidíme, zda prokletí hru nakonec opustí a hráči budou nyní spokojenější než s dřívějšími verzemi. A kdy hra konečně vyjde? Rozhodně by bylo načase vzhledem k rozpočtu, který již titul spolkl, jak jsme se před pár dny dozvěděli.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru