Call of Duty: Black Ops 6 (Gulf War), Activision, Unikl titulní obrázek z nového Call of Duty

Unikl titulní obrázek z nového Call of Duty

Na hru se ovšem už láká i oficiálně pomocí televize a klipů. Henderson už mluví o roce 2025

Zdroj: Activision / billbil-kun
23. 5. 2024
Název: Call of Duty: Black Ops 6 (Gulf War) Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 10. 2024

V neděli 9. června se koná další prezentace Xbox Games Showcase, po jejímž konci následuje opět vysílání věnované jednomu konkrétnímu titulu. Oficiálně jeho totožnost neznáme, už po oznámení data konání se ovšem insideři začali shodovat, že jde o nové Call of Duty, kterým by mělo být Black Ops s pracovním názvem Gulf War. Datum odhalení se pomalu přibližuje, přičemž se na internetu objevilo i první lákání z oficiální zdrojů, ač nepřímo. Kromě toho se ovšem už stihl objevit i titulní obrázek. A také se dokonce mluví o příštím Call of Duty, které dorazí v roce 2025.

Update: Letošní Call of Duty nese podtitul Black Ops 6

Pokračuje původní zpráva: Vezměme to každopádně popořadě. Na internetu se zjevila webová stránka thetruthlies.com, která hlásá „Open your eyes. The truth lies“. Na této stránce se nachází stará televize (což není poprvé) vysílající nejrůznější záběry a zprávy, tlačítka na televizoru jsou nicméně interaktivní, tudíž lze například přepínat kanály a stisknutím tlačítka REC pro nahrávání dojde ke stažení videa. Na prvním kanálu můžeme zhlédnout záběry dvou agentů, kteří se v noci o něco pokusí, výsledek však vidíme až z ranních záběrů, na nichž sousoší Mount Rushmore překrývají látky s nápisem „The truth lies“ a symbolem, který jsme již mohli vidět u oznámení prezentace. Tento symbol se pak objevuje i na šestém kanálu, kde „zdobí“ památky napříč celým světem, na dalším jsou pak k vidění plakáty. Někteří mají též za to, že počet kanálů současně odkazuje na šestý díl Black Ops.

Celkově vzato se nepředpokládá, že by se insideři mýlili, navíc část klipu s promem sdílela i přímo stránka Call of Duty. Známý insider billbil-kun je opět napřed, podobně jako pravidelně informující Tom Henderson. billbil-kun na svém Twitteru sdílel obrázek, který má představovat key art nové hry, dovolil si však provést pár úprav. Konkrétně šlo o rozmazání a přidání vodoznaku, tudíž si zatím nemůžeme obrázek prohlédnout se vším všudy, ačkoli text nebylo tak složité odstranit. Navzdory záměrnému poškození obrázku je však zřejmé, že na něm sedí jakýsi voják, a to v poloze dosti nápadně připomínající grafiku předchozích her ze série Black Ops. Aby toho nebylo málo, Henderson už naznačuje, že cosi ví o dalším díle pro rok 2025. K tomu poznamenal, že už je v podstatě takovou tradicí, že se o příštím Call of Duty mluví už v době, kdy to aktuální ještě není ani odhaleno.

Ať už bude oficiální název letošního Call of Duty jakýkoli, disponujeme i možným datem vydání. To Henderson nedávno stanovil na 25. října 2024, přičemž tak učinil v návaznosti na rozebírání příchodu Call of Duty do Game Passu. V tom ovšem může být ještě drobný háček… Více informací o hře každopádně naleznete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru