Call of Duty: Black Ops 6 (Gulf War), Activision, Letošní Call of Duty nese podtitul Black Ops 6

Letošní Call of Duty nese podtitul Black Ops 6

Prozradila to velká reklama v listu USA Today. Co znamenají oslepení prezidenti?

Zdroj: Activision/USA Today
23. 5. 2024
Název: Call of Duty: Black Ops 6 (Gulf War) Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 10. 2024

V posledních hodinách k nám proudí první oficiální střípky informací o letošním Call of Duty. Ale není oznámení jako oznámení. Noční náznaky jsme shrnovali v našem ranním článku, ale tím to neskončilo. V dnešním vydání listu USA Today se objevila reklama, která prozrazuje, že nový díl se zřejmě jmenuje jednoduše Call of Duty: Black Ops 6.

Update:  Activision později krátkým klipem potvrdil na Twitteru Call of Duty, že Black Ops 6 je skutečně oficiální podtitul nové hry. A že přenos naplánovaný na 9. června po Xbox Showcase skutečně patří právě této hře, jak se od počátku spekulovalo. Vydavatel láká na novou temnou kapitolu série Black Ops.

Zdroj: Activision/USA Today

Pokračuje původní zpráva: Marketingová kampaň tak odstartovala ve velkém stylu ještě před plánovaným červnovým představením titulu. Inzerát znovu láká na teaser web TheTruthLies.com a opakovaně odkazuje k památníku Mount Rushmore. Na reklamě v deníku USA Today se objevuje stejný motiv s “oslepenými” prezidenty.

O chystaném pokračování se dosud nejčastěji mluvilo jako o Black Ops Gulf War. Tento podtitul ale nakonec novinka zřejmě neponese. Není také jasné, zda bude mít něco společného s válkou v zálivu, anebo přinese spíš nějaký moderní konflikt. Více podrobností bychom se o hře měli dozvědět 9. června. Je ale možné, že do té doby se ještě nějaké teasery objeví. Podle Toma Hendersona má hra vyjít asi 25. října.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru