Unikl seznam únorových her v PS Plus

Unikl seznam únorových her v PS Plus

Známý leaker opět přichází se seznamem her na další měsíc. Součástí je i remake Mafie

Zdroj: Hangar 13
29. 1. 2023

Známý a důvěryhodný leaker a insider s přezdívkou billbil-kun se opět činil a opět s předstihem přichází se seznamem her, které v únoru obdrží předplatitelé základního předplatného PlayStation Plus, tedy PlayStation Plus Essential. Podle něj si tentokrát Sony připravila kromě tří her i jedno DLC, ale zároveň je pro nás ten nejzajímavější titul trochu nejistý. Únorová nabídka by měla být k dispozici od 7. února, tedy první úterý v měsíci, jak je zvykem, až do 6. března.

Hráči se s největší pravděpodobností mohou těšit na milou skateboardovou plošinovku OlliOlli World, survival hororovku Evil Dead: The Game ve verzích pro PS4 i PS5 a remake Mafia: Definitive Edition ve verzi pro PS4, která byla donedávna společně se zbytkem trilogie v nabídce dražšího předplatného. V souvislosti s Mafií nicméně billbil-kun poznamenává, že by mohla být v některých regionech nahrazena jiným titulem, ale více podrobností neudává. Seznam uzavírá DLC Destiny 2: Beyond Light, jenž je pátým rozšířením základní hry, která je nicméně pro hraní vyžadována. I když je billbil-kun proslaven svými přesnými informacemi, přece jen je vhodné upozornit, že v tuto chvíli nebyla tato nabídka zatím potvrzena.

Až do šestého února si pak stále můžete přidat do knihovny hry ze současné nabídky, která zahrnuje Star Wars Jedi: Fallen Order, Fallout 76 a Axiom Verge 2. Připomeňme, že ačkoli si únikáře billbil-kuna spojujeme už řadu měsíců především s jeho pravidelnými informacemi o PlayStation Plus, poměrně nedávno přišel například s vydáním kritizovaných remasterů trilogie GTA, ačkoli se z udávaného Epicu nakonec stal Steam, krátce před oznámením lákal na Age of Wonders 4 a kromě toho před týdnem prorokoval cenovku 80 eur u Redfallu, ale v tomto případě zatím nejsou známy oficiální informace.

Jaké hry opustí Extra a Premium?

Na druhou stranu však už známe i tituly, které v průběhu měsíce opustí nabídku dražších předplatných PS Plus Extra a PS Plus Premium. S dohráním některých her by si tak měli hráči pospíšit, jelikož 21. února zmizí hry Grand Theft Auto: Vice City – Definitive Edition, Agatha Christie: The ABC Murders, Pure Farming, Sparkle Unleashed, The Book of Unwritten Tales 2, The Turing Test, Skydrift Infinity, Sine Mora EX a Whispering Willows. Během února by navíc měly zmizet i Metro Exodus, Saints Row: The Third Remastered a Rad Rodger, ale u nich ještě není známo přesné datum.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru