Dune: Spice Wars, Funcom, Strategie Dune: Spice Wars vyjde v září

Strategie Dune: Spice Wars vyjde v září

Hra opouští early access a připravuje se na vydání plné verze. Představuje další rod

Zdroj: Shiro Games
25. 8. 2023
Název: Dune: Spice Wars Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 26. 4. 2022 Platformy: Žánr: Datum vydání: 26. 4. 2022

Vydání plné verze 4X real-time strategie Dune: Spice Wars se blíží. Hra od studia Shiro Games, kterou vydává Funcom, vstoupila do předběžného přístupu loni v dubnu a na Steamu ji chválí přes 80 procent hráčů. Zatímco film Duna: Část druhá vstoupí do kin až příští rok, videhoerního výletu na Arrakis se dočkáme ještě letos v září, kdy vyjde z programu early access. Přesné datum ale zatím neznáme. Autoři se při této příležitosti pochlubili novým videem, kterým na svůj pouštní svět lákají.

Samotná arcivévodkyně je prý kultivovaná dáma, kterou není snadné uspokojit, a dobře ví, co chce a jak to získat.

Následně Shiro Games představili nový rod Ecaz. Jedná se o historické spojence Atreidů, který si potrpí na prestiž, luxus, požitky a umění. Vládne mu arcivévodkyně Armanda Ecaz a její rodina, ale ani tomuto rodu zdaleka není cizí konflikt. Ovládá politické intriky a pasivní agresivitu. Samotná arcivévodkyně je prý kultivovaná dáma, kterou není snadné uspokojit, a dobře ví, co chce a jak to získat. Dokáže se vyhýbat krizím a odmění ty, kteří jí věrně slouží. Rod Ecaz využívá své spojení se světem umění, aby zneuctil a demoralizoval své nepřátele.

Po vydání plné verze samozřejmě autoři neustanou v práci, ale budou hru dále vylepšovat. V dohledné době chtějí vydat update Heroes of Dune. Má se jednat o jedno z hlavních bezplatných rozšíření hry. Update Heroes of Dune umožní přenést přímo na mapu některé ikonické postavy z řad vašich poradců a ty pak budou fungovat jako speciální jednotky, agenti nebo jednoduše jednotky se zvláštními schopnostmi.

Více si o Dune: Spice Wars můžete přečíst v našich starších článcích. Hru jsme si také ukázali v akci.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru