Succubus, Madmind Studio, Steam erotickou hru zakázal. Vyjde proto na GOGu

Steam erotickou hru zakázal. Vyjde proto na GOGu

Na Valve byl Succubus: Hellish Orgy VR už příliš. GOG ji nechá vydat bez cenzury

Zdroj: Madmind Studio
7. 7. 2023
Název: Succubus Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: ,

Už letos v dubnu jsme vás informovali, že Steam zakázal vydání hry Succubus: Hellish Orgy VR zasazené do světa Agony. Autoři z týmu Madmind Studio proto hledali jiné platformy, kde by mohli svůj titul vydat. A nakonec se jim povedlo najít útočiště na GOGu. Tady hra vyjde už tento měsíc, přesněji 20. července. Vývojáři si z celé situace dělají tak trochu legraci, což podtrhuje i čerstvá upoutávka, kde si samotná hlavní hrdinka utahuje z toho, že byla na Steam asi až moc žhavá.

Na GOGu podle studia neexistuje žádná cenzura, což jim vyhovuje. Autoři se dlouhodobě netají tím, že jim není cenzura po chuti, stejně jako jejich fanouškům. Přesto jsou podle svých slov často nuceni upravovat nebo úplně vystřihovat scény, aby vyhověli požadavkům. Mají proto radost, že na GOGu nic podobného dělat nemusí.

Succubus na PS4 se zbaví pixelizace

Ještě přísnější než Steam jsou pak samozřejmě výrobci konzolí. Když tak před časem vyšla klasická verze Succubus na PS4, k velké lítosti fanoušků byla plná nevzhledné pixelizace. Tým už před časem slíbil, že se pokusí najít lepší řešení, a teď jeho vývojáři prozradili, že cenzura konzolové verze bude skutečně modifikována a nebude spoléhat na pixelizaci. Nová verze dorazí formou bezplatného patche, ale víc o ní v tuto chvíli nevíme.

Pokud jde o Succubus: Hellish Orgy VR, studio slibuje intenzivní a brutální akci, interaktivní sexuální minihry, hádanky, spoustu nepřátel, úpravu postavy, nepřátelské prostředí plné pastí i rozmanitý svět pekla. Titul už má profil na GOGu, kde si jej můžete přidat do seznamu přání, aby vám vydání neuniklo.

Více informací o hrách ze světa Agony najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru