Way of the Hunter, THQ Nordic, Slovenská hra Way of the Hunter nás vezme do Afriky

Slovenská hra Way of the Hunter nás vezme do Afriky

Nové rozšíření nabídne zcela nové prostředí i zvířata. Nebudeme tu jediným predátorem

Zdroj: Nine Rocks Games
8. 7. 2023
Název: Way of the Hunter Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 16. 8. 2022

Vývojáři ze slovenského studia Nine Rocks Games nepolevují v práci a představili další rozšíření pro svou hru Way of the Hunter. DLC Tikamoon Plains nás vezme do prosluněné Afriky. Stojí za připomenutí, že v základní hře jsme se podívali do Spojených států a do Rumunska a expanze Aurora Shores hráče zavedla na Aljašku. Autoři lákají na novou mapu o rozloze 100 kilometrů čtverečních, která bude samozřejmě úplně jiná než dosavadní krajiny. Narazíme na tu jinou floru a faunu, které už pěkně představuje první upoutávka.

Na bujných lezených pastvinách okolo vodních zdrojů narazíme na prasata savanová nebo husice nilské. V savanách zase potkáme lva nebo buvola afrického. Ale podíváme se i do pouští a do hor. Z dalších zvířat stojí za zmínku pakoně, medojedi, kudové, hyeny skvrnité nebo přímorožci. A měli byste myslet také na to, že nejste jediným predátorem, který se v tomto prostředí pohybuje.

V Tikamoon Plains ale nezůstane “jen” u nové mapy a zvířat. Stejně jako v původní hře se světem DLC můžete nechat provést s pomocí příběhu. Vývojáři dají také fanouškům do rukou novou zbraň v podobě luků. Nine Rocks Games v tomto ohledu vyslyšeli volání komunity a říkají, že lov s lukem může hru zcela změnit a otevře nové strategie. I tady budete mít k dispozici loveckou chatu a pohybovat se můžete pěšky i autem. Prostředí má být velmi rozmanité, což je patrné už z prvního traileru.

Rozšíření Tikamoon Plains má vyjít už brzy a prodávat se bude za 10 eur. Míří na PC i PS5 a Xbox Series. DLC už má profil na Steamu. Samozřejmě se neobejdete bez základní hry, ale majitelé edicí Hunter Elite dostanou expanzi automaticky, stejně jako v případě Aurora Shores.

Na Way of the Hunter navíc můžete v tuto chvíli ušetřit. Základní hra, edice Hunter Elite i DLC jsou na Steamu v padesátiprocentní slevě. Samotná hra tak stojí například jen 20 eur.

Stojí také za zmínku, že to shodou okolností není jediná lovecká hra, která v posledních týdnech láká na nový obsah. Vývojáři titulu theHunter: Call of the Wild ze studia Expansive Worlds v červnu vydali nové DLC Emerald Coast Australia. Jeho název mluví sám za sebe. Podívejte se na upoutávku níže.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru