Sifu, Sloclap, Sifu v září obdrží poslední obsahový update

Sifu v září obdrží poslední obsahový update

Kung-fu bojovka v závěru své cesty rozšiřuje nabídku arén i výzev, na Switch dorazí později

Název: Sifu Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 8. 2. 2022 Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 8. 2. 2022

Cesta kung-fu mlátičky Sifu a jejího hrdiny se blíží svému konci. Vývojáři ze studia Sloclap oznámili „final content update“, který hru po obsahové stránce završí. Toho se hráči dočkají 7. září na PC, konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series, ovsem na Nintendo Switch tato aktualizace dorazí o něco později, přesné datum ovšem zatím nebylo oznámeno. Co všechno závěrečný update po obsahové stránce nabídne?

Sifu vyšlo poprvé již loni v únoru na PlayStation 5 a PC prostřednictvím Epic Games Store a od té doby se titul dočkal celé řady aktualizací s novým obsahem, který hrací dobu prodloužil o celé hodiny. Jednou z milých aktualizací pro tuzemské hráče pak byly i české titulky. Výrazným bezplatným rozšířením bylo například Arenas, jež nabídl nové lokace, výzvy a režimy. Právě Arenas se vývojáři věnovali i nyní a pro poslední update toto rozšíření obohatili o další dosud neviděná místa a boje s plejádou tvrdých protivníků i bossů, ale i o nečekané střety. Hráči se mohou celkem těšit na šest nových arén s dalšími výzvami a úpravami týkajícími se nepřátel i prostředí a nad rámec toho i na nové outfity inspirované filmy, ale detaily upřesněny nebyly.

Ačkoli se tím updatem vývojáři se Sifu rozloučí, pro fanoušky to neznamená úplný konec obsahu vzhledem k tomu, že je v přípravě hraná filmová adaptace, která byla oznámena na konci roku a pracuje na ní Derek Kolstad, tvůrce Johna Wicka. Informací je ovšem zatím pomálu a na snímek si ještě nějaký ten pátek počkáme.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru