Cities: Skylines II, Paradox Interactive, První DLC pro Cities: Skylines II vyjde začátkem roku

První DLC pro Cities: Skylines II vyjde začátkem roku

Vývojáři odhalují plán pro nový obsah do hry. K dispozici je set inspirovaný San Franciskem

Zdroj: Paradox Interactive
21. 11. 2023
Název: Cities: Skylines II Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: , Datum vydání: 24. 10. 2023

Vývojáři ze studia Colossal Order už před několika dny v souvislosti se Cities: Skylines II informovali, že kvůli nutnosti hru optimalizovat a opravit chyby, které se v ní nacházely po vydání, odkládají vydávání slíbených DLC a rozšíření. S tím, jak se daří výkon hry vylepšovat se však už vývojáři rozhodli informovat, jak to s DLC bude a zveřejnili časový plán s výhledem do druhého čtvrtletí příštího roku, v rámci kterého odhalují první obsahové balíčky a přináší i první bonus pro ty, kdo si koupili dražší edici s již zahrnutým Expansion Passem.

Úvod rychlého vzkazu zmiňuje odklad vydávání nového obsahu a prioritní práce na opravách hry, stejně jako na editoru modifikací, pak už ale konkrétně seznamuje s tím, na co se mohou hráči těšit. Pokud jste majiteli Expansion Passu skrze edici Deluxe, máte již přístup k tematickému balíčku staveb vycházejících z architektury San Franciska. Na obrázku je ikonický Golden Gate Bridge, obsahem setu pak je také odpovídající mapa pro stavbu vaší vlastní verze města, nová garáž pro americké „muscle káry“, pět samotných vozidel a policejní auto SFPD. Zda je to hodně, nebo málo, necháme samozřejmě na vás, dá se však očekávat, že něco tak jednoduchého bude ve workshopu zdarma krátce poté, kdy budou nástroje pro autory modifikací včetně editoru k dispozici.

Zdroj: Colossal Order

Pokud bychom se měli přesunout k dalšímu obsahu, v prvním čtvrtletí příštího roku přibude do hry balíček budov inspirovaných architekturou kolem pláží a či břehů moře. Opět, na obrázku je vila jako vystřižená třeba z Los Angeles, je nyní ale otázkou, co všechno bude balíček obsahovat. Druhým přídavkem zkraje roku 2024 pak bude rádiová stanice Deluxe Relax, aby se obohatil nejen soundtrack, ale, hádáme, i hlášky doprovázející hraní. Ve druhém čtvrtletí pak vývojáři chystají balíček s budovami podléhající moderní architektuře, promenády, větší rozšíření pro mosty a přístavy, a pak další dvojici rádiových staníc Soft Rock Radio a Cold Wave Channel.

Ještě jednou připomínáme, že Expansion Pass je v tuto chvíli dostupný jen skrze edici Deluxe, vývojáři ale potvrdili, že až vyjde balíček Beach Properties, Expansion Pass bude dostupný samostatně.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru