Wild Hearts, Electronic Arts, Koei Tecmo, Podle moderátora fóra Wild Hearts po 7 měsících končí

Podle moderátora fóra Wild Hearts po 7 měsících končí

Informace se měla objevit na oficiálním Discordu. Údajný správce ji pak rozšířil i na Redditu

Zdroj: Electronic Arts
15. 9. 2023
Název: Wild Hearts Vývojář: Vydavatel: , Datum vydání: 17. 2. 2023 Platformy: , , Žánr: , Datum vydání: 17. 2. 2023

Jen krátce poté, kdy vývojáři z Ascendant Studios oznámili propouštění velkého množství zaměstnanců kvůli zjevnému neúspěchu hry Immortals of Aveum, přichází podobně nepříjemné zprávy také v souvislosti s týmem Omega Force, autory hry Wild Hearts. Obě studia pojí spolupráce s Electronic Arts a nyní i nutnost řešit problémy, způsobené neúspěchem jejich her. V případě Wild Hearts zatím nejde o oficiálně potvrzenou informaci, rozšířil ji však údajný moderátor oficiálního Discordu, který se zprávou přispěchal i na Reddit. Tvrdí, že pouhých sedm měsíců od únorového vydání Wild Hearts končí veškerá podpora hry, která sice zřejmě nepřestane lusknutím prstu fungovat, ale i tak se má přesunout do své umrtvovací fáze.

„Co jste si mysleli, že se se hrou stalo, se s ní skutečně stalo,“ napsal zmíněný moderátor vystupující pod přezdívkou BeardyShaman. Uvedl, že v rámci „typického postupu Electronic Arts“ – které figuruje u Wild Hearts coby vydavatel skrze label EA Originals – nechce společnost dlouho přešlapovat na jednom místě a s uvědoměním, že se ze hry nestal druhý Monster Hunter, ji už nebude dále podporovat. „Někteří z vás, kdo jste i na Discordu, mě znají coby moderátora. Ostatní, kteří mě neznají, se možná ptají, kdo jsou mé zdroje, ale ano, zjevné se stalo skutečností,“ komentuje pak BeardyShaman svou pozici a informace, které předkládá. V závěru svého krátkého příspěvku se pak se všemi loučí a doplňuje, že se už příští týden na Tokyo Game Show s největší pravděpodobností dočkají fanoušci žánru oznámení hry Monster Hunter 6, které lze podle něj chápat jako světlo na konci tunelu.

O příspěvku informuje například magazín Insider Gaming v čele s Tomem Hendersonem, nezmiňuje však, zda podobné zprávy slyšel také. Zahraniční média se nicméně obrátila na Electronic Arts s dotazem, zda by mohli vydavatelé situaci blíže komentovat a případně potvrdit, že se osud Wild Hearts naplnil. Do té doby je samozřejmě nutné brát zprávu s jistou rezervou, řada ukazatelů ale poměrně jasně naznačuje, že se titulu skutečně nedaří tak, jak možná vývojáři doufali a vzhledem k tomu, že se ani nechystá žádný konkrétní obsahový update, o ukončení podpory už skutečně mohlo být interně rozhodnuto. POkud vás na konto zprávy zajímá víc o hře jako takové, případně se chcete mrknout na recenzi, můžete si posloužit na rozcestníku hry v naší databázi.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru