Hogwarts Legacy (Harry Potter RPG), Warner Bros. Interactive Entertainment, Otevřený svět Hogwarts Legacy na Switchi rozdělují loadingy

Otevřený svět Hogwarts Legacy na Switchi dělí loadingy

Nahrávání zabere 30 až 50 sekund a narazíte na něj častěji než v ostatních verzích

Zdroj: Cycu1
14. 11. 2023
Název: Hogwarts Legacy (Harry Potter RPG) Vývojář: , , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr:
Datum vydání:
5. 5. 2023 (PlayStation 4)
14. 11. 2023 (Switch)

Hogwarts Legacy je k dispozici na Switchi. Plnohodnotné recenze zatím venku nejsou, ale hráči už se dělí o své první dojmy. Na kanálu SwitchUp (via VGC) se objevila poměrně důkladná technická analýza, která odhalila některé zajímavé podrobnosti.

Loadingy zaberou 30 až 50 sekund a na nahrávací obrazovky narazíte častěji než v ostatních verzích. Na rozdíl od ostatních platforem totiž na Switchi Hogwarts Legacy nenabízí plně open world zážitek bez přerušení. Například při vstupu do Prasinek narazíte na oddělující obrazovku a loading. Mapa totiž funguje spíš jako série vzájemně propojených oblastí.

Ale tím to nekončí. Když pak chcete v Prasinkách vstoupit do některého z obchodů, čeká vás další nahrávání. A musíte znovu čekat 30 až 50 sekund na interiér. Uvnitř je pak dobře patrné, že grafika prošla nejen redukcí detailů, ale i některých rekvizit. Podle videa nepředstavuje loading fatální překážku, ale negativně ovlivňuje plynutí a tempo hry. Nicméně autor se zamýšlí nad tím, že pokud někdo titul dříve nezkusil na jiné platformě, nemusí to vnímat jako takové omezení. Celkově se pak dojmy kanálu SwitchUp ke switchové verzi Hogwarts Legacy nesou v pozitivním duchu.

Kromě něj se zajímavé srovnání objevilo třeba také na známém kanálu, který spravuje Cycu1. Ten se blíž zaměřil ve své komparaci na vizuální rozdíly mezi tím, jak hra vypadá na Switchi a na PS5. Některé odlišnosti jsou jen decentní, jiné poměrně dramatické. Ostatně posuďte sami. Celé video má víc než 18 minut.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru