Hogwarts Legacy (Harry Potter RPG), Warner Bros. Interactive Entertainment, Nový trailer na Hogwarts Legacy zve do Bradavic

Nový trailer na Hogwarts Legacy zve do Bradavic

Co nevidět očekávejte sovu, vývojáři posílají hráčům dopis o přijetí a působivý filmeček

Zdroj: Warner Bros
18. 1. 2023
Název: Hogwarts Legacy (Harry Potter RPG) Vývojář: , , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr:
Datum vydání:
10. 2. 2023
5. 5. 2023 (PlayStation 4)
14. 11. 2023 (Switch)

Vydání Hogwarts Legacy se nezadržitelně blíží, o čemž svědčí i čím dál více informací a ukázek, s nimiž se vývojáři svěřují. A vlastně i nesvěřují, vzpomeneme-li nejnovější únik z knihy artworků, který samozřejmě zahrnuje řadu spoilerů. Oficiální cestou jsme zde měli například představení hereckého obsazení včetně Simona Pegga v roli bradavického ředitele Phinease Nigellusa Blacka, hardwarové nároky nebo upřesnění přístupnosti. A aby nebylo pochyb o tom, že nás od vydání (respektive prvního z nich) dělí necelý měsíc, nový cinematic trailer zve všechny budoucí čaroděje do Bradavic.

Pokud byl někdo ohledně koupě Hogwarts Legacy zatím nerozhodný, nové video by jej mohlo přesvědčit, ačkoli se samozřejmě jedná o „pouhý“ filmeček, který nemá nic společnosti s hratelností. Rozhodně z něj však sálá potterovská atmosféra a Bradavice lákají na dobrodružství. V traileru si můžeme prohlédnout, jakým způsobem jsou mladým a dosud nezkušeným čarodějům doručovány jejich dopisy o přijetí. Z bradavického sovince to sova vzala kolem věží a skrze Velkou síň, kde můžeme zahlédnout můžeme Skorobezhlavého Nicka nebo nebelvírskou profesorku a zástupkyni ředitele Matildu Weasleyovou, která upoutala pozornost už v samotném obsazení, kterak se studenty řeší jakýsi magický problém. Poté zamíří do Zapovězeného lesa, kde jsme svědky boje studentů s pavouky, dále se dostane na dohled nepochybně zlých čarodějů a nechybí ani souboj s drakem – to vše se dá stihnout během doručování dopisu.

Hogwarts Legacy je jedním z nejočekávanějších titulů tohoto roku, o čemž svědčí i předobjednávky na Steamu, Epicu, PlayStationu i Xboxu, kde v žebříčku obsazuje první nebo druhé místo, ačkoli se na internetu potýká i s jistými kontroverzemi. Hra vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S již 10. února (v Deluxe edici o tři dny dříve), na PlayStation 4 a Xbox One pak 4. dubna. Verze pro Nintendo Switch dorazí až v létě, 25. července. Více o hře naleznete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru