Resident Evil: Death Island (film), Nový animovaný Resident Evil uvidíme v červenci

Nový animovaný Resident Evil uvidíme v červenci

V Evropě bude mít Death Island premiéru rovnou na Blu-ray a digitálních službách

Zdroj: Sony Pictures Home Entertainment
7. 6. 2023
Název: Resident Evil: Death Island (film) Datum vydání: 25. 7. 2023

Novému chystanému CGI animáku Resident Evil: Death Island jsme se na Vortexu věnovali opakovaně od jeho oznámení. Zbývalo už s výjimkou samotného zhlédnutí snad jediné – a sice zjistit, kdy bude mít premiéru. A to jsme se právě dozvěděli. Už pár měsíců jsme věděli, že do japonských kinosálů snímek zamíří 7. července. Teď vyšlo najevo, že ve zbytku světa bude film debutovat na Blu-ray, DVD i digitálních službách 25. července. Zatím ale nevíme, zda se objeví v nabídce nějakého streamovacího předplatného.

Dočkali jsme se také nové upoutávky, která láká na dobrodružství v nechvalně proslulé bývalé věznici na ostrově Alcatraz. Do příběhu se navíc zapojí skutečně silná sestava hrdinů, kterou tvoří drtivá většina hlavních hvězd ságy. 

Na příběhu se začalo pracovat už na jaře 2020 po vydání remaku Resident Evilu 3. V Japonsku má vycházet také manga adaptace Resident Evil: Death Island. A za zmínku stojí i zajímavost, že Seiko oznámilo společně s Capcomem dvoje hodinky inspirované filmem. Jde o limitovanou edici, kterou tvoří pouhých 600 kusů.

Další podrobnosti o Resident Evil: Death Island najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru