Fallout (seriál), Natáčení první série seriálu Fallout je u konce

Natáčení první série seriálu Fallout je u konce

Informace vyplývá ze vzkazu od herečky Elly Purnell, která děkuje všem zúčastněným

Zdroj: Bethesda
13. 2. 2023
Název: Fallout (seriál) Datum vydání: 12. 4. 2024

O seriálovém Falloutu od Amazonu toho stále mnoho konkrétního nevíme a stejně tak jsme zatím neměli možnost vidět víc než pár fotek z natáčení a oficiální střípek. To by se ale mohlo naštěstí v dohledné době konečně změnit, neboť před pár dny mělo skončit natáčení první série. I proto se začínají objevovat další otázky… Například kdy seriál tím pádem uvidíme?

Natáčení mělo začít koncem června 2022, kdy jsme si mohli prohlédnout i některé lokace. Momentální dokončení natáčení nicméně nebylo oznámeno nijak velkolepě ani oficiálně, nýbrž jednou fotkou, která se jako první objevila patrně na Redditu r/Fotv, který je věnován právě nadcházejícímu seriálu od Amazonu. Na fotce zachycující food truck můžeme vidět krátký vzkaz, který dokončení prací na place stručně oznamuje a zároveň děkuje všem, kteří se na natáčení podíleli. „Byla radost s vámi pracovat,“ hlásá lístek a je podepsán jménem Ella. To je nepochybně herečka Ella Purnell, která v seriálovém Falloutu ztvárňuje hlavní roli.

Nyní ovšem nezbývá než čekat, až se seriál začne postupně skládat dohromady ve střižně a Amazon se pustí do marketingu. V tuto chvíli lze těžko odhadovat, kdy bychom mohli seriál vidět, jelikož nemáme žádné náznaky, ale vzhledem k tomu, že je rok 2023 stále téměř celý před námi, patrně nelze vyloučit ani letošní uvedení. Co nicméně o seriálu víme s jistotou? Například to, že na něm pracují autoři Westworldu Lisa Joy a Jonah Nolan, nebo že kromě Elly Purnell se v seriálu objeví Walton Goggins, Xelia Mendes-Jones, Aaron Moten a především Kyle MacLachlan. Více se pak můžete dočíst i v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru