Objevily se další fotky z natáčení seriálu Fallout

Útroby atomového krytu vypadají skvostně. O kvalitě seriálu to ale zatím nic neříká

Zdroj: Amazon
17. 8. 2022
Název hry: Fallout (seriál)

Že vznikne seriál na motivy videoherní série Fallout víme už přes dva roky, podle posledních informací se ale začíná zdát, že produkce konečně začíná a konec – tedy finální výsledek – už není vysloveně v nedohlednu. Bylo to ostatně před měsícem, kdy se objevily fotky z exteriérů, na nichž jste si mohli prohlédnout zrezivělé retro vozy, případně okolí mírně opotřebovaného supermarketu. A pokud jste lační po dalším přísunu materiálu, dnes vás můžeme potěšit fotkami interiérů. Snímky se objevily před několika hodinami na Redditu, pod příspěvkem je podepsán uživatel Pebo_ a prohlédnout si na nich můžete útroby atomového krytu, ve kterém se, hádáme, bude značná část seriálu odehrávat.

Původním zdrojem fotografií je uživatel Twitteru Shamanomenon, který je vypustil do světa s krátkým popiskem, že jde o aktuální kulisy vznikajícího seriálu. Pokud jste hráli některou z her ze série, zejména tedy trojrozměrné díly, musí vám fotky učarovat a zároveň vyvolat i nostalgickou vzpomínku. Tvůrcům seriálu se totiž podařilo velmi věrně zachytit nejen samotné zpracování tzv. vaultu – konkrétně Vaultu 32 – ale také estetiku a výzdobu, která doplňovala celkovou atmosféru Falloutu ve hrách. Součástí dekorací jsou navíc i typické plakáty s Vault Boyem a hesly typu – Svět venku vám nikdy nemůže ublížit. Vše je navíc adekvátním způsobem zastaralé a odpovídající estetice 50.-60. let, ze které Fallout v novějších dílech velmi silně čerpal.

O samotném seriálu ale toho zatím stále víme jen velmi málo, pokud tedy nepočítáme potvrzení, že si v něm zahraje Kyle MacLachlan, kterého můžete znát z Duny (té z roku 1984), Twin Peaks, Modrého sametu nebo třeba ze seriálu Sex ve městě. Seriál by se měl začít natáčet ještě letos. Výkonnými producenty a showrunnery jsou Geneva Robertson-Dworet a Graham Wagner. Mladší bratr Christophera Nolana Jonathan podepsaný pod Westworldem má natáčet první epizodu. Na seriálovou adaptaci z pozice producenta dohlíží také Todd Howard z Bethesdy.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru